Wpis z mikrobloga

@reddin: weź przykład z kolegi. poza tym mówisz, że jest bezpieczenie bo samochody mają oc, prawo jazdy, badania i tablice. twoj rower ma oc, badania i tablice? nie wydaje mi sie, wiec twoim tokiem myslenia ty stwarzasz zagrozenie na drodze. i jeszcze jedno jbany samolubie skoro ty nie masz czasu jezdzic po chodnikach, to myslisz ze kto inny ma czas wlec sie za toba 25kmh?
mvcixk - @reddin: weź przykład z kolegi. poza tym mówisz, że jest bezpieczenie bo sam...

źródło: comment_1625397673m6g55PUCycnMTljpcluFn8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Typowy bałwan który stwarza zagrożenie dla siebie i innych masz pusty chodnik to nie będzie wymuszał na ciężkim sprzęcie by ciebie wyprzedzali, PUSTY chodnik z pasem dla rowerów ale gdzie tam jezdnią będzie jechał a potem się dziwią skąd są wypadki i potrącenia rowerzystów sami pchają się pod maskę
  • Odpowiedz
przepisy < życie/zdrowie


@eRTeJot: dlatego z---------m 120 w zabudowanym jak jest pusto bo moje życie jest zbyt cenne, żebym tracił je przestrzegając przepisów xd
  • Odpowiedz
@reddin: Jedz sobie na tej drodze, ale nie dziw sie ze samochody cie wyprzedzaja, skoro twoja predkosc maksykmalna do pewnie 20-30km/h a samochod poza terenem zabudowanym moze jechac 70km/h
Sam jestem rowerzysta, co weekend ostatnio robie po 50-60km i zawsze cisne beke z takich swietych krow jak ty ktorzy uwazaja sie za panow na drodze, nawet nie majac minimum zdrowego rozsadku ze chyba lepiej byloby wskoczyc na chodnik na ktorym
  • Odpowiedz