Wpis z mikrobloga

Do tego nie da się tam bez szwanku dla sprzętu jechać rowerem po chodniku.


@reddin: XD
zabawnie się czyta te żale na blachosmrodziarzy, mam nadzieję, że nie zabraknie Ci kontentu, więc nie zepsuj s p r z ę t u krzywym chodnikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie mam nic do rowerzystów, ale robisz niepotrzebnie gównoburzę. Spójrz, ten rowerzysta miał więcej RiGCz-u i potrafił połączyć kropki pod tytułem "prosta droga - mogą z---------ć, więc pojadę chodnikiem".


@Staryan0na: Nie, ten rowerzysta jedzie niezgodnie z przepisami.
  • Odpowiedz
@reddin: może on nie szuka na siłę problemów żeby mieć więcej wyświetleń wśród sfrustrowanych rowerzystów którzy chcieliby dużo a nie mogą. I żeby nie było sam często jeżdżę rowerem jak i samochodem co więc widzę ? Rowerzyści łamią przepisy znacznie częściej niż kierowcy. Dzisiaj na trasie 70 km naliczyłem 8 przypadkow przejechania na czerwonym przez rowerzystow a część miejska trasy miała tylko 12 km ;) w tym czasie żaden ale
  • Odpowiedz
@reddin: ehe bo rowerzyści zatrzymują się jak coś zrobią... 99% s-------a aż się kurzy. Rowerzyści to najbardziej nieodpowiedzialni uczestnicy ruchu. Nie znają przepisów, nie sygnalizują skrętu, przejezdzaja na czerwonym, nie stosują się do znaków, generalnie jadą jakby byli na polu. wiem że to ciężko przełknąć taka prawdę koledze który ma w głowie jedna fikcję zadomowiona ale tak niestety jest.
  • Odpowiedz
ehe bo rowerzyści zatrzymują się jak coś zrobią... 99% s-------a aż się kurzy.


Podaj źródło.

Rowerzyści to najbardziej nieodpowiedzialni uczestnicy ruchu. Nie znają przepisów, nie sygnalizują skrętu, przejezdzaja na czerwonym, nie stosują się do znaków, generalnie jadą jakby byli na polu. wiem że to ciężko przełknąć taka prawdę koledze który ma w głowie jedna fikcję zadomowiona ale tak niestety jest.


@panArchitekt: Z raportów polskiej policji które wkleiłem ci wyżej wynika
  • Odpowiedz