Wpis z mikrobloga

masz racje, to prawdopoodbnie droga rowerowa. druga strona medali jest taka, że dzban który wymyslił "drogę rowerową" z kostki powinien polecieć ze stołka.


@CryptoPump: Prawdopodobnie nie: https://www.google.pl/maps/@54.6275149,18.4967536,3a,75y,225.18h,100.68t/data=!3m6!1e1!3m4!1sOO305VGRUZ3PZXRM-15MDQ!2e0!7i13312!8i6656

a po co jest ten czerwony kolor kostki? Dla ozdoby?


@cukrowydamian: Tak https://www.google.pl/maps/@54.6275149,18.4967536,3a,75y,225.18h,100.68t/data=!3m6!1e1!3m4!1sOO305VGRUZ3PZXRM-15MDQ!2e0!7i13312!8i6656
  • Odpowiedz
Po h-j jeździsz na drogach osobówką? Mam nadzieje że p--------e cię cięzarówka, będziesz jeździł na wózku, ale przynajmniej będziesz miał racje że miałeś pierwszeństwo przed cięzarówką.

Naprawdę, nie wiedziałem że na wykopie jest tyle mentalnych idiotów i swołoczy. Nie powinniście żyć wśród przepisów, kodeksów i cywilizacji tylko co najwyżej w lesie na Kamczatce.


@Szalom: oho następny kolarz :-) tyle, że ja nie robię płaku płaku że mi się tir wpieprza
  • Odpowiedz
Ale ty bajki piszesz, bez kitu, wszystko byle tylko nie napisać prawdy o polskich kierowcach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@reddin: oczywiście, że wielu kierowców to patologia i często poprawne wyprzedzanie rowerzysty sprawia im problem.

To nic nie zmienia w kontekście nagrania które wrzuciłeś i zdjęcia które wkleiłeś. Sytuacja niemal 1 do 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To nic nie zmienia w kontekście nagrania które wrzuciłeś i zdjęcia które wkleiłeś. Sytuacja niemal 1 do 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrGalosh: Piszesz bajki. Bo boli cię, że mam rację. I chcesz odwrócić kota ogonem.
  • Odpowiedz
Chodnik ma dziwny podzial na dwa kolory jakby tam byla droga rowerowa


@Quimeen: 2 kolory na chodniku nie oznacz drogi rowerowej. Do tego jeszcze trzeba spełnić pare innych warunków.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@reddin: xD jak ja lubię ten dźwięk pękającej p---y wykopka gdy chodzi o sprawy rowerowe xd ni c---a się nie znają, ale już plują na rowerzystę, który jedzie prawidłowo, bo śmiał śmieć skorzystać z jezdni.
Pluje na pseudoobrońców patologii na polskich drogach i patokierowców.
  • Odpowiedz
Po co się użerać z kierowcami jak możesz spokojnie jechać chodnikiem. Pustym chodnikiem gdzie choć te czerwone mówicie ze nie rowerowa to każdy w tej wsi i tak uzna że jest. Wiesz jak jest w tym kraju. Za jazdę zgodnie z przepisami to ta banda małp jest gotowa mordę obić bo przecież przez ciebie będą później na światłach musieli stać niż by mogli.


@ruda_stuleja: To możemy tak zrobić w każdym
  • Odpowiedz