Wpis z mikrobloga

Może jestem nie do końca normalny, ale jakbym mieszkał na terenie z ryzykiem powodziowym to bym se zrobił porządne antypowodziowe ogrodzenie i się jarał jaki to jestem zaradny i przygotowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego samego powody interesują mnie inne rzeczy jak posiadanie legalnej broni palnej; albo własnej turbiny pionowej ¯\(ツ)/¯

#powodz
zwykly_szarak - Może jestem nie do końca normalny, ale jakbym mieszkał na terenie z r...

źródło: dfbgdfgdfgdfg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zwykly_szarak: pochodzę z regionu gdzie była powódź rok rocznie. W takim wypadku robisz sobie mini wał przeciwpowodziowy (tak z pół metra i więcej) i na nim dopiero stawiasz ogrodzenie. Jest to po prostu skuteczniejsze, lepiej dystrybuujesz siły wynikające z napierania wody. Dodatkowo na alarm tylko bramę wjazdową kryjesz workami z piaskiem za którymi ustawiasz pełne wody mausery na paletach. Jak nie masz w domu piwnicy to lajt do końca „powodzi”.
  • Odpowiedz
porządne antypowodziowe ogrodzenie i się jarał jaki to jestem zaradny i przygotowany.


@zwykly_szarak: k---a, posterunek policji zmyło a ty chcesz się jakimś śmiesznym płotkiem uratować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz