Wpis z mikrobloga

@reddin: wniosek jest taki, że masz łamać przepisy wtedy kiedy podoba się to kierowcom. Dokładnie tak jak kierowcy łamią je wtedy, kiedy im się to podoba - nie zatrzymanie na zielonej strzałce, przekraczanie prędkości, nie ustępowanie pierwszeństwa innym uczestnikom ruchu.
W tym przypadku według komentarzy zdrowie jest ważniejsze, więc masz jechać chodnikiem i łamać prawo. Ale jak uznasz że bezpieczniej będzie złamać prawo i jechać drogą zamiast ścieżki rowerowej to
  • Odpowiedz
To trzeba poczekać, tu masz mój film instruktażowy.


@reddin: Czy Ty właśnie na udowodnienie swoich racji wrzuciłeś filmik na którym wyprzedziłeś rowerzystę w dokładnie taki sam sposób jak na zdjęciu które wrzuciłeś w pierwszym poście?

XDDDDDDDDDDDDDD

  • Odpowiedz
Czy Ty właśnie na udowodnienie swoich racji wrzuciłeś filmik na którym wyprzedziłeś rowerzystę w dokładnie taki sam sposób jak na zdjęciu które wrzuciłeś w pierwszym poście?


@MrGalosh: Ale ty bajki piszesz, bez kitu, wszystko byle tylko nie napisać prawdy o polskich kierowcach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szymkov: Po h-j jeździsz na drogach osobówką? Mam nadzieje że p--------e cię cięzarówka, będziesz jeździł na wózku, ale przynajmniej będziesz miał racje że miałeś pierwszeństwo przed cięzarówką.

Naprawdę, nie wiedziałem że na wykopie jest tyle mentalnych idiotów i swołoczy. Nie powinniście żyć wśród przepisów, kodeksów i cywilizacji tylko co najwyżej w lesie na Kamczatce.

Oczywiście w każdym innym kraju na zachód od Polski, północy i południ się da, tylko w
  • Odpowiedz
@reddin No dobra ale widzisz tam jakichś pieszych?
Po co się użerać z kierowcami jak możesz spokojnie jechać chodnikiem. Pustym chodnikiem gdzie choć te czerwone mówicie ze nie rowerowa to każdy w tej wsi i tak uzna że jest. Wiesz jak jest w tym kraju. Za jazdę zgodnie z przepisami to ta banda małp jest gotowa mordę obić bo przecież przez ciebie będą później na światłach musieli stać niż by mogli.
  • Odpowiedz
No dobra ale widzisz tam jakichś pieszych?


Tak co jakiś czas są tam piesi, bo jest to chodnik i służy do chodzenia.

Po co się użerać z kierowcami jak możesz spokojnie jechać chodnikiem.


Nie
  • Odpowiedz
napiszesz, że przepisy - ale serio, po co robić drugiemu pod górę? w mieście mam to gdzieś, bo to i tak miasto, ale poza nim jest troszkę inaczej


@GnijacyNissan: A jak chcesz skręcić z głównej w lewo ale na przeciwnym pasie jest sznurek samochodów to rezygnujesz i jedziesz prosto żeby nie tamować ruchu czy wrzucasz kierunek i czekasz na wolne miejsce robiąc innym pod górę?
  • Odpowiedz
@reddin: Chodnik ma dziwny podzial na dwa kolory jakby tam byla droga rowerowa ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Quimeen: masz racje, to prawdopoodbnie droga rowerowa. druga strona medali jest taka, że dzban który wymyslił "drogę rowerową" z kostki powinien polecieć ze stołka.
  • Odpowiedz