Wpis z mikrobloga

Dzwonię dzisiaj do chłopa od kruszyw z polecenia, nie odebrał, oddzwonił za niecałe 10 minut:
(JA): Dzień dobry
(ON): No?
(J): Potrzebuje około 6-7m3 kruszywa, wozi Pan takie ilości?
O: to będzie z 13-15 ton
J: czyli tak? Jaki jest termin realizacji?
O: jak pan zamówisz do będzie.
J: ok, jakim samochodem Pan to wozi bo mam dość ciasny podjazd i nie wiem czy Pan wjedzie.
O: panie, konkrety. Jakbym ja miał każdemu opowiadać jakim ja samochodem jeżdżę to na chleb bym nie zarobił.
J: No nie zarobi pan, do widzenia

I się rozlączyłem. Rozmowa trwała 57 sekund. Co tu się odstawiło to ja nie wiem o.O

#ocochodzi #heheszki #coolstory ##!$%@? #truestory #januszebiznesu
Pobierz KubaJam - Dzwonię dzisiaj do chłopa od kruszyw z polecenia, nie odebrał, oddzwonił za...
źródło: comment_16253180972HnP5mOrVkhab79e3SPhWv.jpg
  • 169
@KubaJam: niestety ale obecne poruszenie na rynku budowlanym daje im świadomość, że mogą srać na klientele, bo i tak przyjdą z wywalonym jęzorem do nich i będą błagać o parę ton kruszywa

Strasznie mi się rozmawia z budowlańcami, ostatnio byłem umówiony na posadzki, zrobiłem wszystko co mogłem by wyrobić się na ustalony z nim termin. Dwa dni przed terminem dzwonię by wszystko potwierdzić a ten nie odbiera. Przez cały dzień nie
@KubaJam: o panie ja miałem lepszą rozmowę i trwała mniej jak pół minuty. Handlarz wystawił auto w stanie igła, zdjęcia tylko z zewnątrz, ze sporym przebiegiem z ceną o połowę niższą jak pozostałe aukcje i jeszcze do negocjacji. Moja rozmowa z nim wyglądała tak:

ja: dzień dobry ja w sprawie auta
handlarz: dobry
ja: ogłoszenie jeszcze aktualne?
handlarz: ta
ja: wie pan kawałek do pana mam, cena atrakcyjna i do negocjacji,
@KubaJam: Raz w życiu dopłaciłem do zamówionej usługi, ale dlatego ze okazało się ze nieświadomie ludzi okłamałem - mapy twierdziły co innego niż rzeczywistość, a wykonawca był na tyle rzetelny i zachowywał się wobec mnie bardzo w porządku także uznałem ze nie będę robił problemów, z perspektywy czasu się cieszę bo pare robot później mi zrobili w terminach lepszych niż dla obcych jak mi na tym zależało.

Ale poza jakimiś specyficznymi
@KubaJam: o panie ja miałem lepszą rozmowę i trwała mniej jak pół minuty. Handlarz wystawił auto w stanie igła, zdjęcia tylko z zewnątrz, ze sporym przebiegiem z ceną o połowę niższą jak pozostałe aukcje i jeszcze do negocjacji. Moja rozmowa z nim wyglądała tak:


ja: dzień dobry ja w sprawie auta
handlarz: dobry
ja: ogłoszenie jeszcze aktualne?
handlarz: ta
ja: wie pan kawałek do pana mam, cena atrakcyjna i do negocjacji,
@KubaJam: ja ostatnio miałem akcje taka ze potrzebowałem na wczoraj 2 tony żwiru czwórki płukanego, na szczęście polski Januszalfa zmusił saszke żeby mi materiał o 21 przywiózł. Płot stoi. Chwała saszkom.


@OlejekErotyczny: kolega pracuje z Ukraińcami na budowie. Chłopaki jak można robić w niedziele to bardzo chętnie. Wziąłem ich na fuchę przy robieniu dachu na altanie. W trójkę w jeden dzień położyli rynny, papę na Ok. 28m2 dachu i na