Wpis z mikrobloga

Dzwonię dzisiaj do chłopa od kruszyw z polecenia, nie odebrał, oddzwonił za niecałe 10 minut:
(JA): Dzień dobry
(ON): No?
(J): Potrzebuje około 6-7m3 kruszywa, wozi Pan takie ilości?
O: to będzie z 13-15 ton
J: czyli tak? Jaki jest termin realizacji?
O: jak pan zamówisz do będzie.
J: ok, jakim samochodem Pan to wozi bo mam dość ciasny podjazd i nie wiem czy Pan wjedzie.
O: panie, konkrety. Jakbym ja miał każdemu opowiadać jakim ja samochodem jeżdżę to na chleb bym nie zarobił.
J: No nie zarobi pan, do widzenia

I się rozlączyłem. Rozmowa trwała 57 sekund. Co tu się odstawiło to ja nie wiem o.O

#ocochodzi #heheszki #coolstory ##!$%@? #truestory #januszebiznesu
Pobierz KubaJam - Dzwonię dzisiaj do chłopa od kruszyw z polecenia, nie odebrał, oddzwonił za...
źródło: comment_16253180972HnP5mOrVkhab79e3SPhWv.jpg
  • 169
@JuneJohn: Myśle, że wychowanie robi dużo. Widzę po dzieciach znajomych. W wielu przypadkach jeżeli rodzice są gburami to dziecko przesiąka ich zachowaniem. Widzę to tez po klientach przychodzących z dziećmi do mnie do baru. Jak rodzice umieją się zachować to i dziecko potrafi. Pisze tu o szkrabach już takich bardziej kumatych powyżej 6 roku życia.
@KubaJam: ja nienawidzę ludzi, którzy nie rozumieją że klienci dają im jeść. Jak można pracować w sklepie/ restauracji czy gdziekolwiek na stanowisku z obsługą klienta i być chamem? Najgorsze są takie chamy, którzy są w takich branżach jak te Twoje kruszywa. Pewnie od 20 lat to robi i od 20 lat jest prostakiem. I zawsze jak trafię na takiego to się zastanawiam jakim cudem ta firma się utrzymuje.