Wpis z mikrobloga

@fukinloner: podziwiam za cierpliwość i wytrwałość. Ja bym już dawno odpuścił, bo rozmowa z szurami szczepionkowymi nie ma sensu. Nie raz próbowałem na różnych forach podejść do nich racjonalnie, spokojnie i bez emocji, ale oni nie słuchają, nie trafiają do nich żadne argumenty, zawsze będą próbowali cię poniżyć. Chyba muszą się dowartościować. Mają już wyrobiony obraz szczepionki jako zbawcy ludzkości. Ogłupione medialne zombie stosujące całą gamę psychomanipulacji, po to by dowieść
ktoś przespał biologię w liceum xD


@stefan_pmp: to jakieś zajebiste to liceum skoro uczyli tam o szczepionkach mRNA, aż dziwne że sam nie odkryłeś żadnej szczepionki na covid skoro o tej technologii uczyli cie w liceum xD
@stefan_pmp: Czytając wypowiedzi #!$%@? ludzi z WHO i masę fake newsów na ten temat już nie wiem w co mam wierzyć. Logika podpowiada mi, że nikt by nie miał podstaw aby wyrządzić ludzkości krzywdę, bo i po co? Z drugiej jednak strony ten 1% ludzi który posiada większość majątku na świecie może mieć kilku big brainów chcących zostawić świat w lepszym stanie niż zastali i najlepsza droga do tego poprzez depopulację,
@Jabby: najlepsze jest to, że ci co stoją w kolejce, aby się zaszczepić, będą jeszcze mocniej uważać ludzi antyszczepionkowych za wariatów. Socha robi złą robotę taką akcją środowisku antyszczepionkowemu, no ale...
Czytając wypowiedzi #!$%@? ludzi z WHO i masę fake newsów na ten temat już nie wiem w co mam wierzyć. Logika podpowiada mi, że nikt by nie miał podstaw aby wyrządzić ludzkości krzywdę, bo i po co? Z drugiej jednak strony ten 1% ludzi który posiada większość majątku na świecie może mieć kilku big brainów chcących zostawić świat w lepszym stanie niż zastali i najlepsza droga do tego poprzez depopulację, bo mniej