Wpis z mikrobloga

@Lonesome_road no to jest horror. Najbardziej lubię jak jadę ze Szczecina (stacja początkowa) i wysiadam w miejscowości oddalonej o 40 min drogi i tylko wystawie nogę z pociągu, od razu czuję jak jakiś many w białej koszulce na ramiączka odpala szluga, bo przecież nie palił już całe 40min, ciśnienie mu rozdupca resztki mózgu. Potem oczywiście z tą fajka schodzi w przejęcie podziemne i popyla w samym środku tłumu. Do utylizacji jedynie się
  • Odpowiedz
@MalowanyPtak
Ja palę i rzucam na przemian od jakiegoś czasu. Zauważyłem popalając, że panuje jakieś durne przekonanie, że jak ludziom się zabroni wszędzie palić i zabierze popielniczki to nagle magicznie wyjdą z nałogu. Efekt jest jedynie taki, że wszędzie walają się niedopałki.
  • Odpowiedz
@Lonesome_road: Nie rozumiem dorosłych ludzi, którzy palą. Wszystko to zaczyna się za gówniaka, bo ktoś miał za słabą silną wolę kiedy np. w gimnazjum Krzysiek przyniósł fajki rodziców i w kiblu częstował kolegów. "Hehe, co, jesteś pipa? Weź spróbuj." I taki frajer spróbował, potem palił coraz częściej i częściej, a 20 lat później okazuje się, że na ten śmierdzący syf wydaje miesięcznie 500 złotych. Głowa mała. I to po co -
  • Odpowiedz
  • 1
Przypomniało mi się kiedyś jak byłem na dworcu w jakiejs Legnicy czy innym legionowie o godzinie #!$%@? 6:30, nie było tam nikogo. Mimo to odszedlem za winkiel że szlugiem wiedząc, że nie można tam jarać. Niedopalilem do połowy gdy okazało się że stoję wprost pod kamerami i sokiści przyjechali mi #!$%@? mandat za to że palę szluga, gdzie w promieniu 2km nie było żywej duszy xD potem grozili mi drugim gdy śmiałem
  • Odpowiedz
bo my palacze i pijacy finansujemy ten kraj


@dzierzgos: #!$%@? tam ze leczenie chorób wywołanych tytoniem i alkoholem kosztuje więcej niż wpływy z akcyzy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Lonesome_road: To ogólnie chyba jest już zakazane.

Dawno, dawno temu jadę pociągiem i nadają komunikat: „ding dong, pociąg zaczyma się na peronie i będzie se stał dwajścia minut zanim pojedzie dalej”.
Myślę sobie: ideolo na szluge.
Wychodzę, odpalam, a pociąg odjechał XD

Tak się eliminuje kopciuchów XD
  • Odpowiedz