Wpis z mikrobloga

pisze ostatnio z laska z tindera, jeszcze sie nie widzielismy. napisała mi że lubi wysokich facetów z lekkim zarysem mięśni. Ja powiedzialem, że spoko, bo mam 178 i delikatne mięśnie, a ona za przykład dała mi zdjęcie tego kolesia XD Przeciez widać że koles chodzi na basen czy inna siłownie ze 3 razy w tygodniu, co mogę zrobić żeby tak wyglądać w szybkim czasie? jesteśmy umowieni na piątek
#przegryw #mikrokoksy
Pobierz alverini - pisze ostatnio z laska z tindera, jeszcze sie nie widzielismy. napisała mi...
źródło: comment_16248893447RHzLEtlCCxwU5dMA0MQ4z.jpg
  • 22
@Willk: Treningu wytrzymałościowego ¯\_(ツ)_/¯ Jak można podać za przykład limitu naturalnej sylwetki kogoś kto nigdy nie ćwiczył pod sylwetkę i utrzymuje 70kg wagi? Druga sprawa, że z tego co pamiętam jego rekord to 32 podciągnięcia a to spora różnica
Bo to nie ma znaczenia czy robisz podciągnięcia na drążku czy ściągasz drążek na maszynie. Nie ma znaczenia czy wyciskasz na płaskiej czy lecisz z deepami na poręczach. Między innymi z tego powodu PROFESJONALNI kulturyści doradzają Ci żebyś skupił się na ćwiczeniach złożonych bez izolacji :) Jeżeli 40 podciągnięć to dla Ciebie wytrzymałość to chyba byłeś notorycznie zwalniany z WFu. Jeżeli masz jeszcze jakieś obiekcje jest kilka filmów na ich kanale na
Jeżeli masz jeszcze jakieś obiekcje jest kilka filmów na ich kanale na których mówią otwarcie że bili temat.


Ja nie piszę o tym czy biorą czy nie biorą, ja tylko stwierdzam, że #!$%@? jak potłuczony. Żaden 70kg tenisista, piłkarz, pływak ani wspinacz nie jest wyznacznikiem limitu zbudowania naturalnej sylwetki. Nawet wieloletni trójboiści, którzy przechodzą na kulturystykę przez lata poprawiają swoją sylwetkę.

Bo to nie ma znaczenia czy robisz podciągnięcia na drążku czy
@Hershel: Ale to co robi banot to jest trening siłowy mordko :) Frank Moderano też nie uprawia treningu siłowego ? Cała kalistenika to co to jest jeśli nie trening siłowy ? Okej może źle to określiłem banot nie jest wyznacznikiem bo każdy organizm jest inny. Ale owca i cała reszta bandy tym bardziej. Równie dobrze możesz go porównywać do Sebastiana Kota czy Gaspariego. Z tymi boistami to też sobie w stopę
@czup: Tak czy inaczej to co widzimy na zdjęciu to koks w czystej postaci i nikt bez sterydów się do tego nawet nie zbliży. Gadaj zdrów i wkręcaj innym.
@Willk: Jak ty nawet nie odróżniasz dwuboju od trójboju to o czym my dyskutujemy :DDD Kalistenika to bardzo szeroka dyscyplina i ma wiele odłamów - freestyle, power, street lifting, elementy statyczne, dynamiczne, itd. Sam banot też nie jest kalistenikiem tylko wspinaczem, robi jedynie elementy kalisteniki typowo pod wspinanie - ścisk, siłę chwytu, przedramion, bicepsów, zwisy na rękach, wytrzymałość, podciągania i to właściwie tyle.
@Willk: Ja się tylko odniosłem do #!$%@?, że Banot obecnie jest w szczycie formy i 70 kilo to maks jaki można osiągnąć xD. Więc proszę nie wkładaj mi w usta słów, że Owca z wk jest naturalem xD
@Hershel: Sory znaFFco, kajam się przed Twym obliczem :D Tylko gdzie ja niby pomyliłem dwubój z trójbojem ? napisałem wyraźnie BOistami bez jakiegokolwiek przedrostka. Rozumiem że według Ciebie to co robi banot to też nie jest trening siłowy ? :) Bo to cały czas staracie mi się udowodnić. Na pewno nie jest to trening z wolnym ciężarem, ale zdecydowanie siłowy :)
@czup: Ale gdzie ja napisałem że banot i dalej nie ? Naprawdę muszę jak dzieciaka wziąć za rękę i pokazać że chodzi o przykład - Bo to 100% natural a Owca towarobijca.