Wpis z mikrobloga

@Zabojcza_Rozowa: aaa to git. Jak widzę antynatalizm to zawsze mi się nerw załącza bo mnie wkurzają. Nikt się nie dopieprza od lat do bezdzietnych i dobrze. Za to antynataliści notorycznie dopieprzają się do dzieciatych i to już nie w porządku. Dajcie żyć każdemu swoim życiem. A jak tak wkurza że ktoś ma dzieci to zacznij od swoich rodziców #!$%@? ich mocno za tę głupotę.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Niczego tu nie odebrałem osobiście to raz.
Memy z papajem nie są śmieszne - są żałosne.
Nie ma żadnej "wojny", tylko antynataliści prowadzą tu i w ogóle jakąś krucjatę, że posiadanie dzieci to zło. Zapominają jednak, że kiedyś również byli tym "złem" i ktoś mógł ich w kiblu spuścić.
Wniosek - masz "podobno" 27 lat ale mentalnie chyba z 15.
A mówią, że mężczyźni to duże dzieci.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: No moze i mam tyle i czuje się z tym świetnie, dlatego tez nie mam teraz dzieci. Uważam, ze to raczej odpowiedzialne z mojej strony? Chyba najważniejsze zeby czuc się dobrze ze swoimi wyborami i nie wpieprzac się w życie innych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Poza tym szybko mnie oceniłeś
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Więc nie narzucaj innym słowem czy memem swojego stylu życia a wszystko będzie ok. Wkładanie kija w mrowisko nie pomaga, głupie tłumaczenia również. Wiadomo, że ten mem jest wstawiony SPECJALNIE, żeby wywołać burzę.
Pytania czy będziesz mieć dzieci oraz dlaczego nie chcesz ich mieć to nie zamach na twoją osobę lecz zwykła ludzka ciekawość. Nikt nie każe ci się rozmnażać na siłę.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa ja mam w ogóle inny problem. nie chodzi mi o to ze dzieci to odpowiedzialność, czy że trzeba hajs wydać, czy czas czy cokolwiek. po prostu #!$%@? dzieci są #!$%@? i nie ma w nich nic fajnego. a ludzi których znałem i kiedyś byli spoko, mieli zainteresowania, jakieś zajawki, zawsze mowili coś ciekawego to teraz #!$%@? są tak nudni jak flaki z olejem bo nic tylko bombelek i bombelek. gardzę
  • Odpowiedz
Więc pozwól, że ci co będą chcieć dzieci niech je mają a ci co ich nie chcą i nie planują niech żyją po swojemu. Nie jesteś kimś lepszym ani gorszym od spełnionych matek. Nie musisz tu i nigdzie indziej udowadniać, że życie bez dzieci jest lepsze od życia z dziećmi. Masz prawo do życia jak chcesz ale inni też mają takie samo prawo i każdy żyje po swojemu. Nie zapominaj o tym.


@ManiacTeam: A możesz mi napisać gdzie OPka zabrania mieć komuś dzieci? Wstawiła mema gdzie jest opisane co jest fajne w życiu bez dzieci. Zauważ, że nikomu on nawet nie ubliża - gdzieś widzisz osobiste wycieczki do dzieciatych, że są gorsi, że coś tam? Nie. Po prostu zalety nieposiadania dzieci.
Mówisz, że każdy ma prawo żyć jak chce, a jakoś dzieciatym nie zabraniasz chwalenia się z plusów bycia rodzicem, tak jak czepiasz się OPki o chwalenie się plusami życia bez dzieci.
Może mniej
  • Odpowiedz
antynataliści prowadzą tu i w ogóle jakąś krucjatę, że posiadanie dzieci to zło. Zapominają jednak, że kiedyś również byli tym "złem" i ktoś mógł ich w kiblu spuścić.


@ManiacTeam: A tak a propos to tu się mylisz. Z tego co się orientuję to nie oni byli kiedyś tym "złem", tylko ich rodzice są złem, że ich spłodzili.
Ale to tak dla sprostowania.
  • Odpowiedz
Kto jest bardziej toksyczny?


@tarushiba: Ci, którzy wrzucają jakieś memy, by podkreślić jacy to są zajebiści, że nie mają dzieci. Nie nie są. Są równie anonimowi jak ja, ty i inni udzielający się w tym temacie.
Ci, co twierdzą, że komuś coś narzucam, a dzielę się tylko myślami.
Ci, którzy wstawiają nie moje słowa i potem to wygląda na moją wypowiedź. Jak mnie cytujesz, nie łącz tego ze słowami innych bo zaraz się tu przypęta jakiś przygłup i się zesra o moje słowa które tu nie
  • Odpowiedz
A jak ktoś, kto nie chce mieć dzieci, chwali benefity takiego rozwiązania na specjalnie do tego przeznaczonych tagach, to rozpolodowcy od razu robią wjazd XD


@Warrior_97: o, nie wiedziałem że #memy to specjalny hasztag przeznaczony wyłącznie dla ludzi, którzy nie chcą mieć dzieci. Człowiek każdego dnia uczy się czegoś nowego.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Mimo wszystko nie było tagu dzieci, który byłby najmocniej prowokacyjny, serio aż tacy szczegółowi jesteśmy? XD Na tej zasadzie tag memy nie powinien istnieć bo każdy ma inne poczucie humoru
  • Odpowiedz
@Warrior_97: o czym ty #!$%@?? xD piszesz, że ludzie z dziećmi weszli w ten post, żeby się zesrać do antynatalistów na ich specjalnym tagu, co jest #!$%@? nieprawdą, bo opka specjalnie otagowała mema popularnymi hasztagami, żeby jak najwięcej osób go zobaczyło. Wystarczy, że śledzisz hasztag #memy i to widzisz, nie musisz śledzić antynatalizmu po złości. Miło było wytłumaczyć jak działa wykop.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: niemal 40 lat przeżyłem jako bezdzietny. Od ponad roku z bąbelkiem. Chętnie zamieniłbym ostatnie 10 lat życia, którego 1/3 spędziłem z różową w podróżach po całym świecie na możliwość posiadania dziecka w wieku 30 lat. #!$%@? jest, nie powiem ale satysfakcja 100x większa niż zdobycie Huascaran. Miałem tylko 2 chwile gdy żałowałem - gdy młody miał z 2-3 tygodnie i ciągle się darł bo miał kolki, wtedy rzeczywiście myślałem
  • Odpowiedz