Wpis z mikrobloga

@kupasiniaczek: Oczywiście, ze dam znac :D z przyjemnością pochwale się co tam u mnie ;3@tarushiba: chyba nie ma sensu dyskutowanie z taka osoba, przecież on widzi to co chce widzieć i zaklina rzeczywistość, wmawiając rzeczy których zwyczajnie… nie ma xD @ManiacTeam: jak to jest narzucanie to pozdrowienia dla Ciebie, chyba musisz się czuc tym memem bardzo dotknięty, chyba musisz być bardzo sflustrowanym człowiekiem, skoro tak bardzo zabolał Cie
  • Odpowiedz
Ale kisne jak się ludzie zesrali to ja nawet nie xDDDDDD

Ach, jak gardzę natalami( ͡° ͜ʖ ͡°)

ohui ale fikolek xd bo kazdy bachorow do szczesciq potrxebuje xd ja nie wiem, wy nie macie jakichkolwiek zainteresowan, ze wolicie nianczyc bachory od spelniania sie i uwazacie, ze bez nich zycie jest nudne?

Jeżeli dzieciaty wrzuca zdjęcie swojego smroda to znaczy, że jest dumny i fajnie, że pokazuje to wszystkim.

po prostu #!$%@? dzieci są #!$%@? i nie ma w nich nic fajnego. a ludzi których znałem i kiedyś byli spoko, mieli zainteresowania, jakieś zajawki, zawsze mowili coś ciekawego to teraz #!$%@? są tak nudni jak flaki z olejem bo nic tylko bombelek i bombelek. gardzę

lepiej nie wchodź na moja tablice, bo wylewu dostaniesz xD cóż… jeśli tak zachowują się ci szczęśliwi rodzice,
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: zastanawiam się jak jest z asertywności tych zajadlych osobników spod znaku "jestem lepszy i fajniejszy, bo nie mam dzieci". Kto was tak natrętnie atakuje tekstami, że wasze życie jest puste bez dzieci? Rodzice?Rodzina? Znajomi? Obcy ludzie na ulicy? Dość późno zostałam mama, ale jedyne gadanie "a kiedy dziecko" słyszałam tylko od złośliwego kolegi z pracy, który miał po prostu taki sposób bycia. Zawsze zbywalam go uśmiechem politowania. Rodzice nie
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Jaki upust? Mówisz o wrzuceniu mema? Chyba odbierasz to zbyt personalnie, w ogóle śmiać mi się chce ile emocji wzbudził głupi obrazek xD Co do pytań… widzisz, u mnie takie sytuacje maja miejsce tylko i wyłącznie ze strony dzieciatych. Zazwyczaj jest to starsze kuzynostwo i ich małżonek/ małżonka z którymi widuje się jedynie od wielkiego dzwona, co nie przeszkadza im właśnie w zadawaniu takich pytań. Przyjaciół na szczęście mam
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: dla mnie budowanie swojej wartości na decyzjach zupełnie obcych ludzi, które przecież ciebie nie dotyczą, jest zwyczajnie niedojrzałe. Stad ten upust, nie tylko z twojej strony - mówię bardziej ogólnie.

Czyli generalnie nie za często ktoś cie pyta o planowane potomstwo, więc nie rozumiem czemu to rozwlekać. Choć podejrzewam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa Zajebiście, ale liczę że na ZUS sobie odkładasz sama i nie będziesz kolejną bezdzietną starą babą obciążającą prawie 10 lat młodszych ludzi takich jak ja ciężarem swoich decyzji na starość?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: mnie przez jakieś 15 lat nikt o to nie pytał za bardzo. Po prostu cieszyłam się totalna beztroska i swoboda, zamiast postowac memy na wykopie, że jestem super bo nie mam dzieci w wieku 25 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Uuuuu szybka diagnoza xD Mialam akurat na myśli dlaczego nie prostujesz memów o takiej treści jak ten, którego wrzuciłam xD Nie mam powodów by czuc się lepsza, ponieważ nie obchodzi mnie sytuacja życiowa obcych ludzi z internetów. Moze warto zrozumieć, ze nie wszystko kręci się wokoło Ciebie i Twojego dziecka? Przecież nawet o to nie zdążyłam zapytać ani skomentować a już pounfomowłas mnie o tym, ze jestes mamą (super
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: przecież ja niczego nie udowadniam. Bo i po co? Co mnie interesuje czy ktoś chce mieć dziecko czy nie? Pytam jedynie o asertywności i powody postowania takich treści.
Nikt cie za bardzo nie gnębi o dziecko (chyba nie bierzesz na serio gadania jakiegoś pociotka) a masz beke z ludzi z dziećmi, bo z własnej woli mają zarwane nocki i oglądają Pepę.
  • Odpowiedz