Wpis z mikrobloga

@kot_gagarina: Tak. Tylko za 10 do 20 lat jak ZUS dupnie to ja będę 180cm, 86kg chłopem w sile wieku, podobnie członkowie armii i sił porządkowych, które mogłby mnie powstrzymać przed #!$%@? kraju. Czyli wszyscy cierpiący na braku reform emerytalnych będą w miarę młodzi i sprawni, a wszystkie bezdzietne stare baby, które liczą na emeryturę na zasadzie wszystkim równo, wszystkim gówno będą tylko starymi babami, którą jedyną możliwoscią wpływania na
  • Odpowiedz
@SuperTimor435 Kto będzie ten będzie, ale większość Juleczek nawet po studiach przy ich przeciętnym wielkomiejskim stylu życia pewnie sobie odkłada jakieś 200 Ziko miesięcznie, które po roku wyda na all inclusive na Teneryfie. Ale jak wbije magiczny wiek 60 to mi #!$%@? 120% składki na ZUS
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: w porządku, jeśli zwolnisz mnie ze składek zus i zmniejszysz zdrowotne o wydatki na pediatrie i ciężarne, odejmiesz od podatków wszystko co płace na cudze dzieci i nie nie, nie tylko 500+, ale równowartość wszystkich ulg, całą kasę która idzie na edukacje, przedszkola itp to chętnie zrzeknę się emerytury :) na razie idź popędź dziecko do nauki żeby skuteczniej #!$%@?ło na moją starą dupę( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Faraluch Ta chciałoby się roszczeniowa Juleczko. Wpierw zwróć cały hajs, który podatnicy zdążyli zainwestować w ciebie, bo pragnę zauważyć, że sama chodziłaś do szkoły i pewnie przedszkola, a twoi rodzice korzystali z ulg ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ty nie musisz się zrzekać emerytury, bo twoje zdanie nie ma tu żadnego znaczenia. Po prostu jej nie dostaniesz. Jak ZUSowski urzędas powie mi, że od teraz mam oddawać 40%
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem tak, przyroda i ekosystemy byłyby zwłaszcza zadowolone, jakby każdy miał czworo dzieci. XD Sprawdź sobie jaki już dziś jest stan zarybienia Adriatyku czy nawet całego Morza Śródziemnego. Ba, w Bałtyku masz skarłowaciałe dorsze, bo nie mają co zrec, bo paszowce im cały pokarm zabierają. Nie mówiąc jak te ryby z Baltyku są skazone. Nie zapomnij swoich kaszojadow nakarmić taką rybka, bo przecież to tylko #!$%@? lewactwa. Być może dzisiaj wycięli
  • Odpowiedz
I to jest nawet moralne usprawiedliwienie, bo jeżeli rodzice łożą na ciebie przez pierwsze 18-20 lat życia średnio to ty możesz łożyć na nich przez ostatnie 15 lat ich życia.


@RzutKamieniem: Zapominasz o kluczowym czynniku który znosi to usprawiedliwienie w całościowy sposób: relacja rodzic - dziecko jest jednostronna i absolutnie asymetryczna, bo na stworzenie życia potomek ma zerowy wpływ, a rodzice nawet stuprocentowy.

Czy strażak, który bohatersko ugasił pożar spowodowany
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: nic nie muszę oddawać cudzym kaszojadom bo one na mnie nie pracowały. Po za tym ja się na ten świat nie pchałam, nic dłużna nie jestem bo nie ode mnie to zależało. A jeśli mam teraz płacić to one mają mi w zębach przynieść i to zrobią. Nie ty, twoje dzieci. Trzymaj się tam mokrego snu że "po prostu nie zapłacą". Zapłacą zapłacą, jeszcze mi dupę będą podcierać w
  • Odpowiedz
@Melee_Creep Tylko tym argumentem zakładasz, że każdy człowiek, który się urodził nie chciał żyć i nigdy nie czerpał przyjemności z życia XD A prawda jest taka, że anty-natalistyczne #!$%@? to malutka część populacji i większość ludzi lubi życie, do którego rozpoczęcia potrzebna jest opieka rodzicielska
  • Odpowiedz