Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: powodów nie ma zbyt wiele bo zobaczyłam mema który mnie rozbawił to go wrzuciłam na wykop, a teraz widząc tę gownoburze bawi mnie to jeszcze bardziej, bo widzę ile tu flustratów, których podpala głupi obrazek z neta xD i to właśnie z tych ludzi mam bekę :D nie z ludzi mających dzieci z własnej woli. Mam nadzieje, ze to już jest jasne?
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: ktoś ci odpowiada na zamieszona treść (krzywdząca treść, bo wyśmiewa nie innych nie jest ok), w inny sposób niż ty uwazasz i już jest frustratem. Ok. Z resztą sama zaprzeczasz sobie, bo twój mem wyśmiewa innych. Co z tobą nie halo?
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Krzywdzące memy, straszna sprawa xD w którym miejscu mem wyśmiewa innych? Bo wg mnie pokazuje plusy nie bycia rodzicem i to tak dosłownie. Rodzice chyba często ciepia na syndrom oblężonej wieży, wszystko krzywdzi ich i wyśmiewa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) jak Cie takie memy tak bardzo krzywdzą, to może przestań
  • Odpowiedz
Kto jest bardziej toksyczny?

@tarushiba: Ci, którzy wrzucają jakieś memy, by podkreślić jacy to są zajebiści, że nie mają dzieci.


@ManiacTeam: #!$%@? stary...Ja tam zawszę chciałem mieć dzieci. Kocham syna, lubię kuzynów jak do niego przyjeżdżają i wspólnie spędzamy czas a ten mem mnie szczerze rozbawił. Więcej poczucia humoru a mniej dogmatyzmu życzę! :-)
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Cóż za szybka diagnoza, ale wieje od Ciebie hipokryzja xD chyba ktoś tu ma kompleksy xD Ja na szczęście nie musze sie podbudowywac kosztem kogokolwiek, polecam ten stan :D moze kiedyś bedzisz mogła go poczuć! @RzutKamieniem: Nie liczę na to, ale jeśli miałoby tak być, mam nadzieje, ze będą to patusiątka pińcetplusow xD
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: W sumie jeśli patusiątka pinćcet plus dorosną, znajdą pracę i założą rodziny to sądze, że jako osoby produktywne społecznie nie powinny pozwalać na pasożytowanie na sobie jakiejś bezdzietnej starej babie, więc jak dla mnie wykluczenie osób bezdzietnych z otrzymywania emerytury w systeme redystrybuatywnym powinno być ustawowe.

I może powiesz, że dzisiaj te patusiątka pasożytują na tobie. Być może. Jednak jako utylitarysta powiem tyle, że dzieci krajowi są potrzebne, a
  • Odpowiedz
Zajebiście, ale liczę że na ZUS sobie odkładasz sama i nie będziesz kolejną bezdzietną starą babą obciążającą prawie 10 lat młodszych ludzi takich jak ja ciężarem swoich decyzji na starość?( ͡º ͜ʖ͡º)


@RzutKamieniem: Nie rzucaj kamieniami w ludzi - tylko w ZUS. ( ͡º ͜ʖ͡º) To nie jest wina zwykłych ludzi, że mamy tak #!$%@? system. Pamiętasz reklamy z początku
  • Odpowiedz
@kot_gagarina: Dlatego jak, dla mnie powininen być redystryubatywny-rodzinny. Czyli płacą na ciebie twoi potomkowie czyli dzieci i wnuki. I wtedy jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Jak zrobisz sobie 2 to masz średnio jak 4 to masz gitara emeryturę i jak 6 to luks, a jak zero to nie ma pasożytowania na cudzych dzieciach i #!$%@? ci w dupę.

I to jest nawet moralne usprawiedliwienie, bo jeżeli rodzice łożą na ciebie przez pierwsze 18-20 lat życia średnio to ty możesz łożyć na nich przez ostatnie 15 lat ich życia.

Wszyscy byliby zadowoleni. Bezdzietne stare baby mogłyby być bezdzietne nie powodując, dla innych tragicznych kosekwencji socjoekonomicznych i nie robiąc z jeszcze nie narodzonych niewolników
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: i znowu to robisz... Typowe. Oczywiście takie hehe śmieszne memy to tylko w necie, bo rodzinom z dziećmi w twoim otoczeniu się nie ujawnisz i słowem się nie zajaknie z o tym, co o nich myślisz. W towarzystwie uśmieech na twarz i grzecznie.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa:

ja w żadnym moim komentarzu nikogo nie obraziłam

"guwniaki", "dziecioroby" - to cytaty z ciebie. Nadal uważasz, że nie obrażasz innych? Jestem pewna, że do ludzi że swojego otoczenia się tak nie zwracasz, np do matki lub brata i jego dziecka. Odwagi starcza tylko na plucie w necie.
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: Oj Młody...! Jak mówi przysłowie: nadzieja matką głupich. Obawiam się, że jedyne co zastaniecie to, zadłużony, opóźniony gospodarczo kraj, modlący się do boga o przetrwanie.

A. Najpierw PO miała w dupie klasę niższą a i tej średniej tylko tanio sprzedawała obietnice
B. Potem PIS kupił duszę prostactwa i z nich rekrutuje swoje "elity"
I. Inni też nie są zbyt lotni i zamiast planować rozwój gospodarki liczą kolory na paskach
  • Odpowiedz