Wpis z mikrobloga

@Zabojcza_Rozowa: ja też wiem, siedzisz na wykopie, jeździsz na festiwale w lesie, masz koty i wrzucasz memy o harym poterze... serio widziałem multum takich kobiet i na tej podstawie mogę wydać opinię, która jest w 100% trafna. A jaka to opinia to już zostawię dla siebie, zeby nie obrazac :p
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa haha, czasem coś w tym stylu słyszałem od znajomych z dziećmi czy rodziny, że jeszcze się zdążę znudzić i będziemy żałować, że tak pusto itd.Tymczasem oni nie mają na nic czasu ani kasy a my se robimy co chcemy,l i kiedy chcemy, naprawdę dziwi mnie fakt, że jednak większość ludzi woli mieć dzieci choć ostatnio coraz częściej zauważam, że to się zmienia.Dla mnie życie i tak nie ma większego sensu
  • Odpowiedz
Fascynuje mnie zawsze taka rzecz. Jeżeli dzieciaty wrzuca zdjęcie swojego smroda to znaczy, że jest dumny i fajnie, że pokazuje to wszystkim. A jak ktoś, kto nie chce mieć dzieci, chwali benefity takiego rozwiązania na specjalnie do tego przeznaczonych tagach, to rozpolodowcy od razu robią wjazd XD Mnie nie interesują gry komputerowe więc nie wchodzę na tagi o nich pisac ludziom, że lepiej iść na siłownie czy pograć w piłkę. I te
  • Odpowiedz
a kto Ci szklankę whisky poda na starość?


@OpresjaWsteczna: Ten oklepany tekst ze szklanką wody jest o tyle głupi, że przecież nie chodzi tutaj o fizyczne usługiwanie, tylko o posiadanie osób, z którymi łączą nas bliskie relacje. Człowiek jest istotą społeczną i potrzebuje bliskości i kontaktu. Z wiekiem co raz trudniej o bliskie relacje z ludźmi spoza kręgu rodziny i problem samotności staje się co raz bardziej dokuczliwy. Także lokaj
  • Odpowiedz
mam nadzieje, ze beda wnuki, bo jednak im wieksza rodzina, tym jakos tak fajnie i razniej :)


@spacja_enter: O nie. To ty będziesz tym rodzicem, który będzie presję wywoływać na swoich dzieciach by miały wnuki. "Kiedy ślub? Kiedy dzieci?", "no, ja to bym już chciał być dziadkiem", "mam nadzieję, że doczekam się wnuków".
Ta sama toksyczna presja co, jak ktoś wyżej pisał - nie możesz wyjechać za granicę i żyć
  • Odpowiedz
Śmieszne ile bólu dupy może wywołać jeden mem xD ogólnie to ja bardzo lubię dzieci, oczywiście nie wszystkie ale te grzeczne i dobrze wychowane bardzo lubię. Kocham w nich ciekawość świata i to, ze są słodkie :) ale nie widzie siebie w roli mamy przez najbliższy czas, sytuacja w kraju również nie zachęca do bycia rodzicem. Do tego dochodzi ogromny strach przed porodem. Chociaż wiem, ze dzięki w.w wspaniałemu facetowi we wszystkim
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa:

Natomiast ja nigdy nikomu nie wpierałam mojego podejścia to bycia rodzicem czy nie bycia nim.


Po czym wstawiasz jakiś obrazek, wychwalający twoją bezdzietność. Inni mogą twierdzić, że cieszysz się zasuszoną macicą.
Inni mogą mieć bekę, kiedy będziesz wyć nad zlewem z jednym kubkiem po
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: ale to wykop a ja wstawiłam meme. W dodatku otagowałam go odpowiednio, zauważ, ze ja nie wypowiadam się pod tagami dla rodziców xD Memy o papaju itp tez odbierasz az tak osobiście? :D dotego trochę potrolowalam tych co się najbardziej zesrali, pewnie ta ”wojna” miedzy dzieciatymi a bezdzietnymi nigdy by nie powstała, gdyby nie to, ze ludzie wpierdzielaja się w nie swoje sprawy i życie ʕ
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Antynatalizm raczej nie ma z tym nic wspólnego ale argumentując z tobą powiem, że bardzo spłyciłaś temat.
Niewyspanie z powodu dzieci może przez rok jak ma się pecha. Niektórzy nie mają tego problemu.
Oglądanie bajek? Nie trzeba oglądać z dziećmi. W ogóle nie trzeba.
Ilość wolnego czasu? Od 20 jest twój - chociaż jesteś uwiązana do domu ale jak masz partnera sama robisz co chcesz ważne żeby ktoś został
  • Odpowiedz