Wpis z mikrobloga

XDDDD

https://medianarodowe.com/2021/06/28/bodakowski-rysuje-satyra-na-dzis-czemu-lesbijki-gustuja-w-trans-kobietach-z-penisami/

według badań młode Polski irracjonalnie wierzą, że zagraża im wyjście Polski z Unii Europejskiej i rzekomy kryzys klimatyczny

podczas gdy młodzi Polacy racjonalnie widzą zagrożenie w gender i islamskiej imigracji.


RACJONALNIE XD

#neuropa #bekazprawakow #4konserwy #konfederacja #oblezonatwierdza #bekaznarodowcow
Pobierz
źródło: comment_1624877923jT1I4ZWUMLWzf8RCMS3a4G.jpg
  • 36
młodzi Polacy racjonalnie widzą zagrożenie w gender i islamskiej imigracji


@Neubert: najwieksze zagrozenie islamem stanowia obecnie chrzescijanie bo to oni w najwiekszym stopniu sie na islam "nawracaja". Co wiecej, islamscy imigrancji po przyjezdzie do Europy laicyzuja sie juz w 2 pokoleniu (Turkowie w Niemczech)
@cutecatboy: nie trzeba być korwinowcem, czy kucem, żeby być świadomym zagrożeń wynikających z masowej imigracji ludzi z krajów 3-ciego świata. Na dodatek brak wymogu integracji społecznej tylko pogłębia problem. Mam przyjaciół ze Szwecji i Niemiec, sam mieszkałem we Francji i na Islandii i wiem z jak dużym problemem się borykają te kraje i ich społeczności. Islandczycy podeszli do tematu niezwykle racjonalnie, ale oni mają o tyle lepszą pozycję, że są odseparowani
@VeleiN: ale żeś się spruł xD Ja się śmieję tylko że strachu przed ideologią gender, natomiast w kwestii migracji zgadzam się z tobą, więc wrzuć na luz z tymi ścianami tekstu
k0biety jak zwykle kierują się tylko emocjami, podczas gdy mężczyźni poważnymi przesłankami i świadomą analizą zagrożeń. Lewactwo chciałoby żebyśmy słuchali panikar, na szczęście w konserwatywnym modelu rodziny to mężczyzna ma decydujące prawo głosu.


@Kozajsza: No proszę, kobiety gnoisz całkiem po prawacku ( ͡º ͜ʖ͡º)