Wpis z mikrobloga

Czy też tak macie, że jak bylibyście w związku z dziewczyną, która nie jest dziewicą to czulibyscie się frajerami? Albo jak zapasowe koło, które jest założone bo stare się zepsuło? Obecnie jestem z #rozowypasek ale to już raczej ostatnie podrygi tego związku i nie wyobrażam sobie, żeby następna moja dziewczyna ruchała się kiedyś z innym facetem xD albo robiła mu loda xD

Naprawdę, czułbym się jak jakiś śmieć, który je po kimś z talerza. Z rozmów z kolegami wiem, że w sumie każdy z nich ma podobne myśli. Natomiast w internecie jest całkiem inaczej. Od czego to zależy?

Jeszcze czasami czytam wpisy typu: "lepiej nie pytać o przeszłość", "przeszłość nie ma znaczenia". O co chodzi? Gdzie się podziała męska godność? Gdzie duma?

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Co wolisz

  • Wolałbym, żeby moja dziewczyna była dziewicą 53.7% (774)
  • Wolałbym, żeby moja dziewczyna nie była dziewicą 46.3% (668)

Oddanych głosów: 1442

  • 92
  • Odpowiedz
Naprawdę, czułbym się jak jakiś śmieć


@derton778: moim zdaniem będziesz czuć się jak śmieć aż do starości. Chyba że zrozumiesz trochę świat w jakim żyjesz i zmienisz nastawienie. Z fartem.
  • Odpowiedz
Naprawdę, czułbym się jak jakiś śmieć, który je po kimś z talerza.


@derton778: wytłumacz mi, jaki masz argument za tym, żeby twoja przyszła dziewczyna-dziewica nie czuła się jak śmieć jedzący po kimś z talerza. Poza takim argumentem, że ona przecież jest kobietą, ten argument nie działa w dzisiejszych czasach, po prostu trąci hipokryzją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@derton778: "Gdzie się podziała męska godność?" no to znajdź taką, co czeka z seksem do ślubu, ale sam też nie myśl o seksach czy lodzikach przed ślubem, z żadną, nawet jeśli by to miała być prostytutka.
Proste.

No chyba że jesteś mega hipokrytą.
  • Odpowiedz
@Buniu: ??? Ja to w dupie mam, nigdy święty nie byłem sam, wkurza mnie tylko jak dziewczyna miała jakieś sytuacje z chłopami bez zobowiązań a jeśli zwiazek to #!$%@?, nie trafiłeś
  • Odpowiedz
@derton778: Aha, czyli ty nie miałeś zamiaru zachować dziewictwa dla przyszłej partnerki, ale od niej tego będziesz wymagał XD Mam nadzieję, że nie uda ci się takiej znaleźć i że nie zmienisz zdania, bo szkoda normalnych dziewczyn, żeby marnowały czas na takiego pajaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@derton778: a jak się czujesz z tym, że zgodnie z twoim myśleniem zeszmaciłeś i pozbawiłeś wartości obecną dziewczynę, a teraz chcesz ją zostawić i szukać następnej dziewicy, którą tak samo napoczniesz i rzucisz jak ci się znudzi?
  • Odpowiedz