Wpis z mikrobloga

@sasik520 nie chodziło mi o dyskryminowanie. Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, że jeżeli właściciel ma ochotę dać komuś premie to innym co do tego? Jak mam 4 pracowników i mam ochotę dać komuś premie bo np: dobrze pracował, nie chorowal itd to w czym problem? A jeżeli będę miał ochotę dać premie z powodu, że widzę w kimś potencjał? O to bardziej mi chodziło, że jako szef firmy uj do
  • Odpowiedz
@Krupier
@Lubie_Budyn
@RESYSER
@Po7latach
@sasik520

Nie chce mi się komentować tych bzdur, już wielokrotnie poruszane tematy. Są autorytety w tych dziedzinach, jest i Edyta Górniak, ja wolę słuchał ludzi z wykształceniem w kierunku leczenia mnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że nie dotknie Was ciężkie przejście tej choroby, bo bez szczepionki może być różnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Lubie_Budyn Szczepionka znacznie zmniejsza też ryzyko poważnej choroby, hospitalizacji i zgonu. Dziś w Izraelu tylko kilkadziesiąt zakażonych osób jest szpitalu – podaje miejscowe Ministerstwo Zdrowia, a dzienna liczba zakażeń nadal pozostaje znacznie niższa od styczniowego szczytu, kiedy codziennie notowano ok. 8 tys. przypadków.

Dziękuję, że sam się orasz.

Cytat z artykułu.
  • Odpowiedz
To jeszcze premia dla mężczyzn za to, że nie zachodzą w ciążę i nie idą w związku z ciążą na zwolnienia lekarskie i macierzyńskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@skitarii: ()

@pumpkinguy: nie sądzę, że nie konsultowali tego z kancelarią, jak zatrudniają parę tysięcy pracowników
  • Odpowiedz
Ponadto, PiS będzie rozdawało domy, samochody i co tam jeszcze, ale nigdy nie przymusi ludzi do szczepień ani nie będą robić takich cyrków o jakich piszesz. Wiesz dlaczego? Bo stracą betonowy elektorat patologii i pińcet plusów.


@majcher_krk: do czasu.
  • Odpowiedz
No co, oni też się bardziej opłacają pracodawcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@skitarii: no to czemu nie, w końcu by facetów było stać na utrzymanie domu a kobiety by nie musiały pracować. A nie czekaj, jednak i tak muszą, bo nie ma komu robić
  • Odpowiedz