Wpis z mikrobloga

@dziecielinapala: Zdajesz sobie sprawę, że właśnie zmarnowałaś X czasu na bronienie swoich wysrywow w internecie przed jakimis randomowymi typami których i tak c--j to interesuje XDDD mogłaś w tym czasie obiad ugotowac, naczynia pozmywać, poodkurzać, nie potrafisz zarządzać własnym czasem i kobiecymi obowiazkami i myślisz, ze kogokolwiek interesuje twoje zdanie na jakis temat? Xd
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: dziwne k---a mądrzejsza narody od nas się szczepią na potęgę, ale w Polsce ni c---a, po co wierzyć who czy lekarzom, lepiej nie szczepić . Idioci przez internet rozsiewają ploty o szkodliwości szczepionek i drudzy w to wierzą. Jeszcze najlepsza jest grupa, która się nie szczepi na złość tylko c--j wie komu i ogłasza to wszędzie, a potem płacz bo pis znow zamknął restauracje hlip hlip
  • Odpowiedz
@dziecielinapala:
Ja bym w takiej sytuacji postąpił w następujący sposób:

1. Zaszczepił się, co i tak zrobiłem bez jakichś miernej wysokości motywatorów finansowych.
2. Zgarnął premię, bo mimo że miernej wysokości, to jednak parę stówek piechotą nie chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Poczekał do końca miesiąca i złożył wypowiedzenie, bo nie będę pracował dla jakiejś
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: i bardzo dobrze. Znaczy bardzo dobrze że premie dla zaszczepionych. Pracodawca tak chce to niech daje. Wolny rynek, jak nie pasuje niech zmienia pracę na jakąś farmę trzody, tam pewnie szczepienia nie są mile widziane. Słychać wycie znakomicie.
  • Odpowiedz
Nagrody za szczepienie to po prostu dyskryminacja osób, które nawet jakby chciały, to nie mogą się zaszczepić z powodów zdrowotnych. To tak jakby dawać premię za to że umiesz wejść po schodach. Ableizm
  • Odpowiedz
@dziecielinapala:
Jest to element segregacji. Na razie drobny, bo to tylko kilkaset złotych premii, ale już wystarczający, by stwierdzić jaki tok myślenia ma człowiek, który to wymyślił. Jestem całkowicie przekonany, że taka osoba nie zaprotestowałaby przeciwko wprowadzeniu stref czy usług "tylko dla zaszczepionych". Ba, istnieje duże prawdopodobieństwo, że by to poparła!
  • Odpowiedz
@ernst_stavro_blofeld: pousuwali już komentarze(mamy grupę na FB) ale były filmiki do wypowiedzi jak to zaszczepieni zaraza przez dotyk niezaszczepionych bezpłodnością albo że wszyscy zaczepieni umrą(no to akurat prawda, ale nie o to tam chodziło xD)
  • Odpowiedz