Wpis z mikrobloga

@dumlix dzień dobry. Zaraz wychodzę pobiegać 20km po lesie, później przygotuję obiad i Drożdżówki z truskawkami na deser. Obejrzę 2 ostatnie odcinki Kalifat. Oczywiście nie zapominając o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Moja norma to 2800ml wody w ciągu dnia. Słońca życzę Smyku.
@blazko: Brzmi jak piękna niedziela, ja niestety muszę zrezygnować z sportowych aktywności bo kolana mi wysiadły (,). Mam nadzieję że przepisany lek coś pomoże i będę mógł chociaż przykucnąć bez bólu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Słońca dziś sporo, ale liczę na burzę, choćby na chwilę!
Miłego dnia wariacie!(σ ͜ʖσ)

@kartofel322: Dzien dobry, leniuchowanie i
@kartofel322: Niestety nie mam bladego pojęcia. Nigdy nie miałem problemów z kolanami, a teraz w przeciągu 3 dni coś się stało i nie ma mowy o kucnieciu, a co dopiero wstaniu. Nawet siadając na kibel czuje ból, a przy próbie wstania #!$%@?łem się na ziemię bo nie dałem rady z bólu. Internista przepisał structum, a ja sam jutro zamawiam wielką pakę suplementów na różne dolegliwości. Oby coś pomogło bo nie widzi
@simsakPL: Cudownej niedzieli i Tobie! (σ ͜ʖσ) Słonko może i świeci, ale po robocie od poniedziałku do soboty niedziela to jedyny dzień kiedy mogę sobie poczilować w domku i nie ruszać dupy z domu (najwyżej po fajki).
@Pesa_elf: jeszcze do kompletu wleci twarz i skroń ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Każdy ma swoje opinie i je szanuje, ale mam studio tatuażu więc nie obawiam się o brak pieniędzy na chleb bo ktoś mnie nie zatrudni z powodu tatuaży.