Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem bólu tyłka o te ogłoszenie. Przecież oni szukają kogoś z ulicy bez żadnego doświadczenia. Taka osoba przez wiele miesięcy jest kosztem i nie jest w stanie nic sensownego stworzyć. Jedyne co robi to pali czas seniora nad nim. To taki bootcamp w którym Ci płaca w sumie.
2k netto na rękę w programowaniu? Chodź do mnie na produkcję, u mnie masz lekką robotę i minimum 3,5k xDD


@Victim: ja sie ostatnia zaczalem zastanawiac jaki jest sens pracowac w korporacjach jak zaczalem porownywac to ze stawka na produkcji, szczegolnie za granica, i dochodze do niewesolych wnioskow...

Oczywiscie jak sie jest dobrym programista to mozna spokojnie przekroczyc 10k PLN na reke i miec duzo, duzo wiecej, ale ta robota wymaga
@hanyska2 #!$%@?... pół roku #!$%@? za darmo, żrąc gruz? To już nawet nie jest śmieszne. Tylko idiota by się na to zgodzil, który żyje z wypłaty lub emerytury rodziców.

No, ale za 5 lat masz szansę poznać matkę z 3 dzieci, bo w końcu będzie Cie stac na wynajem kawalerki w malym mieście i na pasztet pomidorowy xD