Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 316
Możecie podać Polakowi Wii, albo dobrego starego Gameboya. Polaczek zagra i powie, że jakieś stare to i mdłe. Dacie polakowi WiiU to powie, że to jakaś zgniła konsolka. Zapodacie polaczkowi Xenoblada, ręcznie robionego przez Wielkich Japońców z Monolith Softu, gre tak dobrą, że można dostać erekcji, ale bolak powie, jakieś chińskie to. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje NINTENDO SWITCHA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie gracie na pececie z komuni z piratami. Nie znacie życia, wasze mózgi są wypalone od podrobionych Zeld i #!$%@? Wiedźmina. Nigdy nie mieliście okazji pozna gier. Na widok Mario Odyssey byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja hydraulik ratujący księżniczke, albo nawalanie się jako Pikachu z Samys to jedna z najlepszych rzeczy jakie można robić. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych graczy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Nintendo Switcha. Kiedy chłopak konsoli nie tknie, albo powie że mu się nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Nintendo Switcha.
#nintendoswitch #gry #pasta #konsole
Pobierz Tratak - Możecie podać Polakowi Wii, albo dobrego starego Gameboya. Polaczek zagra i ...
źródło: comment_1624724876kaKO7R8GqmtqzKQepbPnBQ.jpg
  • 67
@flumpy_bread: wiem o tym, gdzie napisałem że switch ma lepszy? napisałem że telefony się nie sprawdzają do sensownego grania, i że switch nie potrzebuje takiej mocy bo sobie daje radę z takimi grami jakie na niego powstają
@Tratak: Nintendo ma nas w dupie, gier nie tłumaczą, konsola nawet nie ma PL menu. Niech spierdzielają
@DaemonKazoom: a nie Czeskiego? Znam chłopaków z branży handlowej, ta firma robi marketing na odwal się i mają w piździe bardziej niż Nintendo.
@flumpy_bread: chodziło mi o to że "nie nadają się do używania" jako konsola do gier. Gdyby się nadawały do grania takiego jak na switchu, to by wychodziły na nie gry takie jak na switcha.

I żeby nie było, Nintendo należy się solidny #!$%@? za np. złej jakości joysticki które prędzej czy później driftują (zamienniki z ali za parę dolców się okazało lepszej jakości), albo brak obsługi polskiego.
@flumpy_bread: no dokładnie o tym mówię, jakby telefony się nadawały do grania to by się opłacało robić nie nie poważne gry, ale zostały stworzone do czegoś innego, i opłaca się robić jedynie proste gierki które można obsłużyć dotykowo. Dlatego porównywanie wydajności switcha do telefonów, albo mówienie że granie na telefonie "to ten sam patent" co na switchu jest bez sensu
@Tratak:
Nie rozumiem tych gier. Może jestem za stary albo nie obyłem się z nimi za dzieciaka, ale nudne to po prostu. Ogrywanie tej samej platformówki z wąsatym hydraulikiem - ile można wałkować to samo? I jeszcze płacić za to 3.5 stówy ¯_(ツ)_/¯ . Nie ma się czym chwalić.
@flumpy_bread: to dlaczego na PC jest tyle gier, przecież MS robi tylko ułamek z nich? Dlatego że się nadaje do gier.

Na smartfony tez jest masa gier, ale innego rodzaju, takie w które da się grać na nich, ale nie takich jak na Switcha, bo granie w nie na telefonie byłoby niewygodne, chyba żebyś dokupił zewnętrzny kontroler i powerbank to może by było lepiej, no i miał telefon dobrej klasy, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kien: bo na pc jest więcej użytkowników? xD

czemu nie robi? pewnie dlatego, że nie są to docelowo odbiorcy gier i koszta nie są współmierne do zysków. ale oczywiście telefony nie różnią się niczym, a oferują nawet większą moc obliczeniowa
@flumpy_bread: dobra, już zakończmy tą dyskusję bo się nie dogadamy, ostatnia odpowiedź:

1. Nie masz racji, więcej użytkowników jest na smartfonach niż na PC
2. Nie mam danych, ale racjonalne wydaje się, że z 95% użytkowników switcha ma też telefon + ogromnie większa liczba osób które mają telefon a nie mają switcha, więc baza użytkowników jest lepsza, z punktu widzenia niezależnych twórców gier. A jednak robią gry na switcha, a nie