Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 316
Możecie podać Polakowi Wii, albo dobrego starego Gameboya. Polaczek zagra i powie, że jakieś stare to i mdłe. Dacie polakowi WiiU to powie, że to jakaś zgniła konsolka. Zapodacie polaczkowi Xenoblada, ręcznie robionego przez Wielkich Japońców z Monolith Softu, gre tak dobrą, że można dostać erekcji, ale bolak powie, jakieś chińskie to. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje NINTENDO SWITCHA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie gracie na pececie z komuni z piratami. Nie znacie życia, wasze mózgi są wypalone od podrobionych Zeld i c-------o Wiedźmina. Nigdy nie mieliście okazji pozna gier. Na widok Mario Odyssey byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja hydraulik ratujący księżniczke, albo nawalanie się jako Pikachu z Samys to jedna z najlepszych rzeczy jakie można robić. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych graczy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Nintendo Switcha. Kiedy chłopak konsoli nie tknie, albo powie że mu się nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Nintendo Switcha.
#nintendoswitch #gry #pasta #konsole
Tratak - Możecie podać Polakowi Wii, albo dobrego starego Gameboya. Polaczek zagra i ...

źródło: comment_1624724876kaKO7R8GqmtqzKQepbPnBQ.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kien: zwykłych użytkowników może tak, graczy czyli użytkowników urządzenia jako urządzenia do gier nie
no i mają telefon a grają na switchu dla gier które są robione na konsole? robią gry bo PRODUCENT URZĄDZEŃ ZA TO PLACI
xD nadają się, po prostu grono graczy jest mniejsze? ty w ogóle czytasz ze zrozumieniem?
xdd koszta nie są duże, po prostu 99% użytkowników telefonów nie gra w gry i dlatego koszta poniesione
  • Odpowiedz