Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 316
Możecie podać Polakowi Wii, albo dobrego starego Gameboya. Polaczek zagra i powie, że jakieś stare to i mdłe. Dacie polakowi WiiU to powie, że to jakaś zgniła konsolka. Zapodacie polaczkowi Xenoblada, ręcznie robionego przez Wielkich Japońców z Monolith Softu, gre tak dobrą, że można dostać erekcji, ale bolak powie, jakieś chińskie to. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje NINTENDO SWITCHA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie gracie na pececie z komuni z piratami. Nie znacie życia, wasze mózgi są wypalone od podrobionych Zeld i #!$%@? Wiedźmina. Nigdy nie mieliście okazji pozna gier. Na widok Mario Odyssey byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja hydraulik ratujący księżniczke, albo nawalanie się jako Pikachu z Samys to jedna z najlepszych rzeczy jakie można robić. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych graczy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Nintendo Switcha. Kiedy chłopak konsoli nie tknie, albo powie że mu się nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Nintendo Switcha.
#nintendoswitch #gry #pasta #konsole
Tratak - Możecie podać Polakowi Wii, albo dobrego starego Gameboya. Polaczek zagra i ...

źródło: comment_1624724876kaKO7R8GqmtqzKQepbPnBQ.jpg

Pobierz
  • 67
@tratak @iamtehwin: niby komentuję pod pastą, ale dobra może ktoś mi odpowie - mianowicie zastanawiam się po co kupować takiego switcha? albo jakąkolwiek konsolę? nie traktujcie tego jak atak, ja pytam bo serio nie wiem, ugułem gram sobie gierki na pececie i jak chcę na padach to ze steam linka rzucam obraz na telewizor. konsola, która mieści się w łapie to dla mnie sentyment bo jako dzieciak grałem na gejmboju adwance
@ananasowy: PS4/PS5 - exy, dużo świetnych exów. Nie muszę się martwić o to by kartę graficzną wymieniać co dwa lata, bo gry będą wychodzić optymalizowane pod ten sprzęt. Owszem, technologia idzie do przodu, ale jakoś dalej się to trzyma mimo wszystko i jest możliwość odsprzedaży gry (na PC wszystko Steam/Epic-linked).

W przypadku Switcha to głównie przenośność w podróży (czy szybka gierka na kibelku, pauza systemu i tyle) i exy które można
@MarchwiowySok: Telefon też umożliwia. Zgodzę się, że większość mobilnych gier w sklepach czy to google czy appla to odmóżdżające klikacze bez większej fabuły i skomplikowanej mechaniki, ale dla każdego kilkanaście-parędziesiąt tytułów na spokojnie się znajdzie + emulatory
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ananasowy
Wygoda z grania, mówię to całkiem poważnie. Sam mam peceta oraz nintendo switcha i szczerze to sam niekiedy bym pograł w jakąś grę na wielkim ekranie (znaczy na nintendo gram, ale bardziej mi tu chodzi o gry z peceta jak Doom, Wolfenstein, czy inne Fify), do tego dochodzi cała otoczka z konsolowego grania xD

Dodatkowo na konsolach masz sporo fajnych exów oraz nie martwisz się czy dana gra Ci odpali.

A