Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 316
Możecie podać Polakowi Wii, albo dobrego starego Gameboya. Polaczek zagra i powie, że jakieś stare to i mdłe. Dacie polakowi WiiU to powie, że to jakaś zgniła konsolka. Zapodacie polaczkowi Xenoblada, ręcznie robionego przez Wielkich Japońców z Monolith Softu, gre tak dobrą, że można dostać erekcji, ale bolak powie, jakieś chińskie to. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje NINTENDO SWITCHA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie gracie na pececie z komuni z piratami. Nie znacie życia, wasze mózgi są wypalone od podrobionych Zeld i #!$%@? Wiedźmina. Nigdy nie mieliście okazji pozna gier. Na widok Mario Odyssey byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja hydraulik ratujący księżniczke, albo nawalanie się jako Pikachu z Samys to jedna z najlepszych rzeczy jakie można robić. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych graczy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Nintendo Switcha. Kiedy chłopak konsoli nie tknie, albo powie że mu się nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Nintendo Switcha.
#nintendoswitch #gry #pasta #konsole
Pobierz Tratak - Możecie podać Polakowi Wii, albo dobrego starego Gameboya. Polaczek zagra i ...
źródło: comment_1624724876kaKO7R8GqmtqzKQepbPnBQ.jpg
  • 67
@Pabick: mój telefon trzyma kilkanaście godzin nieustannego użytkowania podczas nudnego dnia, a przy normalnym użytkowaniu ładuję go raz na 2-3 dni. Zależy wszystko od modelu, nie? Telefon to pojęcie względne i tak jak 25-letni golf nie jest stworzony do formuły1, tak xiaomi za 4 stówy nie jest stworzony do gejmingu ¯\_(ツ)_/¯
@magiol: Konsola sony czy m$ Ci się nie przyda jak nie masz czasu grać na kanapie przed TV ¯\_(ツ)_/¯
Takiego Switcha łatwiej zabrać ( nawet z dokiem ) w delegacje, do łóżka wieczorem, na wczasy itp itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tratak: Metroida nie takiego na jakiego czekaliśmy. Tylko Nazwa się zgadza.

A zelda2 to kopia zeldy botw. Nawet ludzie się wypowiadali i dawali dowody ze zelda 2 ma nawet ta sama mapę co 1 tylko inaczej ułożona, ale zrobiona z tych samych asetow. Byle na #!$%@? byle by było bo to polubili.

Tragedia. Nie wspominając już o remasterach gier które teraz kosztują 5zl A remaster 250 xD A starej wersji nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qontrol co do Zeldy to większość osób jest z tej decyzji zadowolona, przecież nie dadzą nam w tej grze tego samego do robienia co w poprzedniej części. Stawiam, że dodadzą nowe moby, usuną koroki oraz pozmieniają część krajobrazu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tratak: Gry które odpali zegarek z androidem na emulatorze, a Nintendo mówi że się na switch nie da i dajcie 250zl za nowa wersje xD

Dymanie na kasę poziom Sony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tratak: Czyli tobie się podoba dać 250 (chociaż już wywęszyli ze sony sprzedaje za 300) za grę w którą już grałeś tylko ma inne questy i inaczej mapę ułożona z tych samym assetow co poprzednia gra?

W normalnym świecie nazywa się to DLC a nie "Nazwa 2" i dajcie znowu 250zl xD

Ja rozumiem że jakoś trzeba sobie usprawiedliwiać zakup konsoli która była sensowna na początku. Teraz to okłamywanie samego siebie.
Czyli tobie się podoba dać 250


@Qontrol: jeśli nowa zelda mi zapewni 100+ godzin dobrej rozrywki jak pierwsza część (+ jeszcze pewnie z 30-40h luźno dojdzie bo jej jeszcze nie przeszedłem), to nie mam problemu żeby tyle dać. A z tego co się orientuję to gry na PC już też podchodzą pod 200+ zł. W ogóle ja to jestem pewnie turbo debilem według hejterów N., bo nawet nie kupuje gier pudełkowych