Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki i Mirabeleczki!
Moja różowa zdecydowała, że idzie na logopedię. Bardzo jej w tym kibicuję i wspieram ją na każdym kroku, żeby mogła spełnić swoje marzenie. Ma świetny kontakt z dziećmi i w ogóle z ludźmi. Jest cierpliwa i opanowana. Ogólnie bardzo odnajduje się w przyszłości w tym zawodzie i chciałaby to robić. Jednak ja nie mam w zasadzie pojęcia jak to będzie w przyszłości wyglądać. Stąd kieruję pytania do was:

- Jaką specjalizację najlepiej wziąć i czym różni się neurologopedia od logopedii?
- Na jakie zarobki mogłaby liczyć prowadząc własną działalność i czy byłyby one wyższe niż praca w szpitalu/przedszkolu?
- Czy jest zapotrzebowanie na logopedów?
- Które przedmioty na studiach mogą okazać się najtrudniejsze i najbardziej wymagające?
- Czy w bardziej odległej przyszłości własna działalność to lepsza opcja niż etat?

#rozowepaski #studia #studbaza #logopedia #kiciochpyta #medycyna #pedagogika

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d65dcc687918000a21630d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
- Na jakie zarobki mogłaby liczyć prowadząc własną działalność i czy byłyby one wyższe niż praca w szpitalu/przedszkolu?


@AnonimoweMirkoWyznania: czesc, ja chodze z dzieckiem do logopedy, cena 90zl/h. Generalnie dobra fucha, ciezko mi bylo znalezc wolne terminy i musialem obdzwonic wiele logopedożek