Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, co wy na to abyśmy utworzyli list w języku angielskim, dziękujący Paulo Sousie dotychczasowego wkładu i pracy z kadrą oraz zapewniający, że ma wsparcie wszystkich kibiców. Wydaje mi się, że taki list podbudowałby naszego trenera, który może mieć przeświadczenie - wykreowane m.in. przez mejewnów z kanału dzbanów, że jest postrzegany negatywnie i krytykowany, podczas gdy ma on REALNE wsparcie kibiców, co widać m.in w tym wpisie:

https://www.wykop.pl/wpis/58624223/2-poprzeczki-lewandowskiego-z-perspektywy-sousy-me/

Pozwólmy trenerowi Sousie kontynuować pracę z kadrą, a jestem przekonany, że za rok lub dwa będziemy z tej kadry dumni. Nawet nie pamiętacie w jak żałosnym miejscu była kadra Italii w 2018 roku, zanim nie objął jej trener Mancini.

Wołam plusujących ww. link.

#mecz #kanalsportowy #reprezentacja
Pobierz
źródło: comment_16245685489tOelq9IHuTmJV6zMLLA0p.jpg
  • 49
@Fobiczek laurki jeszcze zróbcie.
Nikt go raczej nie krytykuje bezpodstawnie i jeśli słucha polskich mejwenów (xD) to dobrze o tym wie.
Większość wręcz osób mówi, że za późno wywalili Brzęczka i miał mało czasu.
I tak ma szczęście, że jest zza granicy bo jakby był Polakiem to by jechali po nim jak po burej suce, że następnego Polaka wzieli zamiast porządnego zagranicznego.
@Fobiczek: Żurnalysty już bronią geniusza futbolu z kraju Biedronki, a Taktyka Sousy to PEŁEN KONDOM. Zmiany w panice i jak na miniaturce, kombinacja alpejska. Z drugiej strony forma, brak zaangażowania i SZKOLNE BŁĘDY Krychowiaka, Bereszyńskiego, Szczęsnego, Klicha, Bednarka, Jóźwiaka, Frankowskiego, Puchacza którzy wyglądali jakby nie wiedzieli co mają grać, szczególnie w obronie. Brzęczek potraktowany jak powietrze, a Boniek wyszedł na niewdzięcznika i megalomana.