Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, co wy na to abyśmy utworzyli list w języku angielskim, dziękujący Paulo Sousie dotychczasowego wkładu i pracy z kadrą oraz zapewniający, że ma wsparcie wszystkich kibiców. Wydaje mi się, że taki list podbudowałby naszego trenera, który może mieć przeświadczenie - wykreowane m.in. przez mejewnów z kanału dzbanów, że jest postrzegany negatywnie i krytykowany, podczas gdy ma on REALNE wsparcie kibiców, co widać m.in w tym wpisie:

https://www.wykop.pl/wpis/58624223/2-poprzeczki-lewandowskiego-z-perspektywy-sousy-me/

Pozwólmy trenerowi Sousie kontynuować pracę z kadrą, a jestem przekonany, że za rok lub dwa będziemy z tej kadry dumni. Nawet nie pamiętacie w jak żałosnym miejscu była kadra Italii w 2018 roku, zanim nie objął jej trener Mancini.

Wołam plusujących ww. link.

#mecz #kanalsportowy #reprezentacja
Fobiczek - Słuchajcie, co wy na to abyśmy utworzyli list w języku angielskim, dziękuj...

źródło: comment_16245685489tOelq9IHuTmJV6zMLLA0p.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Fobiczek: skoro już wołasz (lekka przesada, myślę, no ale jestem zdedycowanie w bandwagonie Sousy ;-), to się wypowiem.

TLDR: Paulo, ufam Tobie (Koźmin/Kulesza nie #!$%@? tego)

Trudna sytuacja, mamy średni urodzaj jeśli chodzi o piłkarzy — bramka, Klich, Moder, Lewandowski, w obronie sam Bednarek i to tyle jeśli chodzi o poziom europejski... Ciężko już na starcie. Ale mimo wszystko myślę że PZPN nie znajdzie nikogo lepszego — to raz, a dwa — Sousa to lider. Daje przykład tym jak się prowadzi, w mediach stoi murem za zawodnikami, ma charyzmę i jest komunikatywny. A jako zawodnik
P.....a - @Fobiczek: skoro już wołasz (lekka przesada, myślę, no ale jestem zdedycowa...

źródło: comment_1624569701fbX3tY6r91PZrvGcO6115Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fobiczek: Skad wy kurva te durne pomysly bierzecie? Za co dzekowac? Za odpadniecie z grupy, czy za jego jeden mecz wygrany z Andora?

Niech najpierw cos osiagnie z kadra, to bedzie mozna dzekowac. Na dobry poczatek awans na MS. Nie jestem wymagajacy.
  • Odpowiedz
Słuchajcie, co wy na to abyśmy utworzyli list w języku angielskim, dziękujący Paulo Sousie dotychczasowego wkładu


@Fobiczek: bez przesady, póki co niczego nie osiągnął, a wy już chcecie mu dziękować. Poczekajcie z dziękowaniem jak coś osiągnie, chociaż patrząc na jego kariera trenerską możemy się nie doczekać.
  • Odpowiedz
ostatnie miejsce w tak słabej grupie


@abaac: no tak, przez 3 miechy miał zrobić mistrzów z patalachów, którym San Marino wali bramki XD
  • Odpowiedz
@Fobiczek: a nie lepiej jakąś petycję o całkowite rozwiązanie reprezentacji? To by rozwiązało wiele problemów emocjonalnych, szczególnie Januszy futbolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz