Wpis z mikrobloga

@bartolomis: W sumie mialem pisać ze bez sensu bo nie widzę logiki. Tylko że w sumie zawsze jak byłem z ojcem na zakupach to było dokładnie tak jak na obrazku xD Chodzi po prostu chyba o to, że ojciec szanuje decyzje syna, jak się podobają to nie ma sensu marnować więcej czasu. Poza tym jesli np cena byla wysoka to ok lipa, ALE buty sie kupuje raz na rok a
  • Odpowiedz
@radarada: żeby tylko pokazała
Ja jak znalazłem buty co mi się podobały to zazwyczaj matka komentowała "a mi się nie podobają, czemu zawsze czarne"
To Ty będziesz w nich chodzić czy ja!?!
  • Odpowiedz
@radarada mam taką traumę po zakupach butów z matką, że sobie poszłam do CCC, zrobiłam skan nogi i buty zamawiam przez neta i elo, wywalone w łażenie po sklepach i przymierzanie dziesiątek par. Nigdy tego nie lubiłam ()
  • Odpowiedz
@radarada: bo matka ma wizję, że jakieś inne przecież może będą ładniejsze i będą lepiej pasować. ona kupuje buty dla dziecka i decyduje czy są ładne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 227
@bartolomis: najbardziej irytuje mnie wciskanie dzieciom ubrań które im się nie podobają. Nie wiem czy ci dorośli by chcieli żeby ktoś im dawał ubrania których nie lubią i musieliby w nich chodzić do pracy. To chyba wynika z przeświadczenia że dziecko jest od tego żeby zadowolic rodziców a nie że jest oddzielna istota.
  • Odpowiedz
@bartolomis jakiś czas temu, ja lvl 18 jeszcze bez prawka, potrzebowałem kupić sobie bluzę i kilka koszulek, a że mieszkam na wsi i do najbliższego centrum handlowego mam 20km to pojechałem z matką. Powiem tyle, zakupy wyglądały jakbym miał 5 lat. A czemu taka bluza, ta jest brzydka, taką kup (wyciąga bluzę z zamkiem których nienawidzę i jakimś cringowym napisem), ale ta jest strasznie droga (bluza w normalnej cenie jak na
  • Odpowiedz
z matką jak przymierzysz buty i Ci się podobaja to i tak Ci pokaze jeszcze 10 par a na końcu sie obrazi


@radarada: ta, zakupy butów z moją matką, jak jeszcze młodszy byłem: przymierzyć 20 par, żeby w końcu i tak kupić tę pierwszą, bo była i dobra, i tania.
  • Odpowiedz
z matką jak przymierzysz buty i Ci się podobaja to i tak Ci pokaze jeszcze 10 par a na końcu sie obrazi


@radarada: tylko jeśli nie przeczytałeś w jej myślach która z tych kolejnych 10 par byłą tą która JEJ się podobała
bo jeśli zgadniesz i te weźmiecie to spoko
  • Odpowiedz
@bartolomis: no ale tak jest. Młody mi ostatnio mówił, że był z matką na zakupach w galerii 5 godzin. 5 godzin!!! Ja bym to załatwił w 30 min. No ale nie byłoby stylish pewnie ;)
  • Odpowiedz