Wpis z mikrobloga

@radarada: smutłem dla Ciebie Mirek, może spróbuj małymi kroczkami sam zacząc kupować buty bez mame
Najlepiej takie same modele jak już masz i trochę je pobrudź to nie zauważy a stare wywal po drodze do sklepu
  • Odpowiedz
@radarada: ja to samo miałem, ale nie tylko z butami, ale też z ciuchami xD k---a, to łażenie po sklepach, sprawdzanie, i oczywiście zawsze, ale to zawsze, to co podobało się mi, ona twierdziła że jej się podoba, ja jebię.
Gdy zarobiłem swoje pierwsze pieniądze to już gadka się zmieniła: gdy wybrałem coś, co mi się podoba, to już nie było kłótni, że jej się nie podoba. Normalnie ulga, że
  • Odpowiedz
smutłem dla Ciebie Mirek, może spróbuj małymi kroczkami sam zacząc kupować buty bez mame

Najlepiej takie same modele jak już masz i trochę je pobrudź to nie zauważy a stare wywal po drodze do sklepu


@Naturmensch: ja stary jestem, pisze o matce moich dzieci xD
  • Odpowiedz
To chyba wynika z przeświadczenia że dziecko jest od tego żeby zadowolic rodziców a nie że jest oddzielna istota.


@bluberr: przede wszystkim wynika z przeświadczenia, że się nie zna, bo jest małe. i głupie I to jest prawda, dziecko podejmie mniej rozsądny i trafny.

Problem jest taki, że walić te buty XD. Jeśli dziecko wybierze coś, co mu się nie będzie za miesiąc podobać, to najwyżej nauczy się lepiej podejmować
  • Odpowiedz
Zakupy z mamą:
Podoba Ci się ta kurtka? Ile? 200zł? Patrz synek tu jest taka za 40 i za 80. No zobacz jakie ładne, jaki przystojniacha z Ciebie. No no wyglądasz elegancko! Nie podoba się? Rękawy za długie? Głupoty gadasz, będzie Ci cieplej. No jak to wiejska? Jak dla starych dziadów? Teraz takie modne, co chwila widzę takie na ulicy. Kurrr... Dobrze chodźmy do innego sklepu... (szeptem) Pani powie że ta za
  • Odpowiedz
@bartolomis: @radarada: o boże tak, jeszcze jak jeździłam z mamą i nic mi sie nie spodobało to sie na mnie obrażała że "już nigdy na zakupy z tobą nie pojadę", bo ona zmarnowała paliwo, czas, a mi się nic nie podoba! Jak byłam młodsza to zgadzałam się żeby coś kupić tylko żeby zła nie była, a potem miałam masę ubrań w których nie chciałam chodzić
  • Odpowiedz
Zakupy z mamą:

Podoba Ci się ta kurtka? Ile? 200zł? Patrz synek tu jest taka za 40 i za 80. No zobacz jakie ładne, jaki przystojniacha z Ciebie. No no wyglądasz elegancko! Nie podoba się? Rękawy za długie? Głupoty gadasz, będzie Ci cieplej. No jak to wiejska? Jak dla starych dziadów? Teraz takie modne, co chwila widzę takie na ulicy. Kurrr... Dobrze chodźmy do innego sklepu... (szeptem) Pani powie że ta za
  • Odpowiedz
@wkrk: a najlepsze, że jak się kupi taką za 80zł to się r------e pewnie jeszcze w tym samym sezonie, a jak się wyda trochę więcej to potrzyma i kilka lat. Ja już od dawna kupuję dosyć drogie buty czy kurtki bo trzymają mi latami i ostatecznie wychodzi to taniej niż kupowanie co chwilę jakiegoś gówna.
  • Odpowiedz
Miałem tak samo z moim Tatą ś. P. Z matką kilka sklepów, 25 par IDŹ SIĘ PRZEJDŹ POKAŻ Z TYŁU. A ze starym pierwsze papcie, bluza, koszulka jak pasuje i ci się podoba to do kasy. Z Tata zakupy 20 min z matką kilka godzin i wyglądałem jak lach mimo że w nowych rzeczach.
  • Odpowiedz
@xhxhx: no jasne, jak mówimy o 2-3 latku to faktycznie szybko rośnie. Ale mam wrażenie, że mem raczej tyczy się dzieci, które już są trochę bardziej świadome skoro pamiętają te sytuacje, czyli mają z 10 lat. W tym wieku aż tak szybko się nie rośnie i kurtka spokojnie wystarczy na więcej niż jeden sezon.

dla kogoś kto biega po krzakach, nie dba o ciuchy, brudzi się

Nie wiem, mnie rodzice
  • Odpowiedz
@bluberr: o to to, od małego matka kupowała mi tylko i wyłącznie różowe ubrania, jak chciała mi kupić kolejna różowa kurtkę do różowych spodni i butów by pasowała do różowej czapki, rękawiczek i szalika to zaprotestowałam bo mi się inna i tańsza podobała, powiedziałam że nie lubię różowych ubrać to się obraziła i powiedziała że albo różowe ubrania albo w kolorze gówna xD (jakoś lvl9 byłam) kurtkę różowa i tak
  • Odpowiedz