Wpis z mikrobloga

Ale mówimy o ogóle dzieci, nie o Tobie


@xhxhx: to jestem jedyną wychowaną osobą? Jeśli ktoś sobie wychował dziecko tak, że rozwala wszystko co mu się kupi no to faktycznie problem i niech sobie wydaje co sezon kasę na dziecko.
Co do wzrostu to sorry ale 5 cm w rok jeszcze nie powoduje, że trzeba wymieniać kurtkę i nagle jest za mała.
  • Odpowiedz
najbardziej irytuje mnie wciskanie dzieciom ubrań które im się nie podobają.


@bluberr: o to to, właśnie. Ja przez to, że nosiłem co matka mi wybrała byłem wytykany palcami bo moja mama uwielbiała spodnie ze sztruksu a ja ich nienawidziłem, nosz kur*a jak można nosić do szkoły sztruks. A jak z tatą się chodziło do sklepu to zawsze sprawniej i fajniej, tata zawsze pozwalał sobie wydać więcej ale jak widział że
  • Odpowiedz
@rothejro: @xhxhx: @aett: W sklepach CCC są skanery, że sobie stawiasz tam stopę, robi Ci skan a potem dopasowuje buty pod twój rozmar. Skan jest zapisany, a aplikacja eobuwie mi dobiera odpowiednie buty. Warto korzystać z dobrodziejstw technologii. Mniej czasu tracę na łażenie po sklepach, polecam, ririsu12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartolomis: Jak ja robię zakupy - kupuję to co miałem kupić i cisnę prosto do kasy. Jak moja matka zawsze robi zakupy? - Zwiedza sobie sklep i ogląda każdą pojedynczą rzecz na półkach, gdy wchodzi do działu z ciuchami to musi przejrzeć każdy wieszak żeby wzrokiem nie pominęła jakiejś koszulki czy gaci, jak idzie do kasy do jeszcze zrobi drugą rundkę gdzie jeszcze jej nie było lub zapomniała co tam
  • Odpowiedz
@bartolomis: dopiero ze swoją różową w miarę polubiłem chodzenie po sklepach bo wiem że jej zdanie jest bardziej przystające do naszych czasów i jednocześnie akceptuje mój pogląd na wygląd zewnętrzny
z matką jak chodziłem to wiecznie a to żebym inne przymierzył, a to żeby jeszcze gdzieś pójść, a jak mówiłem że jakieś mi się spodobały to żeby jeszcze gdzieś iść, no tak mi #!$%@? obrzydziła kupowanie czegokolwiek oprócz spożywki że
  • Odpowiedz