Wpis z mikrobloga

@Izanagi013: @Izanagi013: myślę, że to nie jest tak do końca jak piszesz. Podejrzewam (bo nigdy nie miałem), że jabłka mają o wiele lepiej dopracowane oprogramowanie. Apple po prostu dostosowuje je do kilku telefonów a nie tysięcy jak ma to miejsce z androidem.
@ssailorr: Po co, skoro telefon z androidem w zupełności mi wystarcza. Poza tym szkoda mi kasy, nie wymieniam telefonów co chwilę. No i tez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elemel90: @Szym3kSzym3k: tylko zwracam uwagę, że Apple też miało wpadki, nawet głupsze. I było ich sporo, pomimo różnicy w cenie, która niewiele znaczy w tej kwestii.
A oprogramowanie mają tak dopracowane, że znajomy nie mógł odtworzyć filmu w konkretnym formacie, który wysłałem.
Ten sam film odtwarzał Alcatel z androidem za 350 zł.
  • Odpowiedz
@Izanagi013: Ja tylko mówię, że żadne rozwiązanie nie jest idealne i ktoś kto mówi, że jabłko/ robocik jest najlepszy, według mnie nie do końca wie co mówi. Każdy ma swoje plusy i minusy. Dla mnie wyznacznikiem przy kupnie telefonu jest stosunek ceny do jakości/ możliwości i dlatego na dzień dobry skreślam Apple. A z filmem może wystarczyło dograć jakiś program - nie wiem. Możliwe, że też tak będzie w drugą
  • Odpowiedz