Wpis z mikrobloga

Nie generalizując, po prostu pytam, czy tylko Polscy kierowcy są tacy #!$%@??

Droga z ograniczeniem prędkości do 50, jadę 48 i mnie każdy wyprzedza? Po cholerę? Wyprzedzać muszę bo się uduszę? Zero dla nich świętości, linia ciągła? Albo nawet podwójna ciągła bo jesteśmy przed ostrym zakrętem? 70 na liczniku i ciśnie debil przede mnie, gdzie tu sens? Mam Mercedesa z 160kuca pod maską i turbiną, jakbym chciała to tego gościa wyprzedzę po takim głupim manewrze w 5 sekund, po co się na siłę przede mnie wpycha, łamiąc prawo, przecinając linię dzielącą pasy, przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 20km/h w terenie zabudowanym? Ja jestem #!$%@? czy Ci ludzie?

Tak samo pas rozbiegowy przy wjeździe na przykładowo dwupas, poezja, ostatnio widziałam wpis o treści Czy Polacy boją się pasa rozbiegowego? nie czytałam, ale w pełni się zgadzam, pas rozbiegowy chyba na 300m, typ przede mną... stanął autem na początku pasa.

Nie mam już siły, głowa mnie boli od głupoty na drodze. Trzeba było prawka nie robić i jeździć rowerem.
Tylko w polszy takie ameby, czy to zjawisko globalne? #p0lka jestem i nie bardzo zwracałam uwagę jak jeżdżą ludzie za granico.

#prawojazdy #polskiedrogi #polska
Pobierz
źródło: comment_1624289813Va5vndMrq2x0fy9rZZcPAk.jpg
  • 221
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
1. Limit 50 obowiązuje od dawna, a dziś mamy znacznie lepsze samochody. To sytuacja na drodze, pogoda i teren wpływają na to ile odpowiedzialny kierowca pojedzie, a nie kretyni którzy ustalają przepisy i stawiają znaki.

@swiety_spokoj: mistrzu, ten limit obowiązuje od dawna, bo od dawna wiadomo że jak człowieka potrącisz z taką prędkością to ma on jakieś szanse na przeżycie. Jeśli z większą prędkością to jego szanse na przeżycie spadają do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Victim: wytłumacz mi czemu jakiś debil zmienia pas bez kierunku jadąc przez Trójmiasto a potem stoimi na światłach obok siebie xD

Kiedyś byłem świadkiem jak było rondo na koncu wiaduktu zakodowane a przez środek wiaduktu było przejście dla pieszych co wysiedli z pociągu. Jakiś typ się wkurzył bo od paru minut przez przejście przechodzili ludzie bo pociąg przyjechał. Typ wjechał w ludzi. Nikomu nic się nie stało bo robił to bez
@Victim: ja przeskoczylem z 105 na 200 i po 2 miesiącach mam wrazenie ze po prostu jezdzi. Tak sobie myślę ze teraz chciałbym cos w okolicach 300km i 400nm <3
Ale to chyba taka reguła, ze apetyt rośnie...