Wpis z mikrobloga

Gdyby incelstwo miesiączkowalo i nie działały by na nich żadne leki przeciwbólowe, to przestali by piertolić farmazony że różowe mają w życiu łatwiej od niebieskich a już na pewno nie podawali by najżałośniejszego argumentu w historii, jakim jest ilość matchy na tinderze u lasek 4/10. Ba, woleli by sprzedać wszystkie matche i nigdy nie zaruchać niż tak cierpieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #przemyslenia
  • 211
@AlienFromWenus: Chcesz zjeść kebsa za darmo? Tinder. Chcesz popływać jachtem za darmo? Tinder. Chcesz pojechać pod namiot do Chorwacji za darmo? Facebook. Chcesz na imprezę wejść za darmo? Wystarczy, że jesteś różowa. Nie stać cię na bilet autobusowy? Autostop. (Ja kiedyś próbowałem z siostrzeńcem skorzystać z autostopu, to nawet kombinowaliśmy, żeby siostrzeniec stał tyłem z rozpuszczonymi włosami! xD)
Rzeczywiście, biedne różowe:(
@Dezyderiosh:

To jest ból zbliżony nie raz do porodowego, ale nie będę dyskutować z ignorantem który nie ma o niczym pojęcia a się wypowiada, tak psioczycie na kobiety że nie są empatyczne a twój wpis pokazuje, że właśnie to wy nie macie empatii xD okres powinien być traktowany jak stan chorobowy.

@wpiszlogintwardzielu

Hahaha xD czy ja chwalę się tym wszem i wobec? Wy natomiast narzekacie ciągle na to samo, czyli na
Chcesz popływać jachtem za darmo? Tinder.


@wojtek-m:

A w tej bajce były smoki? XD wasza incelska odklejka codziennie zaskakuje i szokuje xD

A potem piertolicie bzdety, w które inni również wierzą i myślą, że da się znaleźć bogacza z jachtem w 5 minut. Ja wiem że zazdrościcie ilości łatwych szmat płci męskiej do roochania dla przeciętnej kobiety, ale nawet mając 1000 matchy tygodniowo z mirkami 5/10 znalezienie wśród nich bogacza z
@AlienFromWenus xD Jeżeli masz takie problemy to rusz dupę do lekarza a nie płaczesz jak dziewczynka której koleżanka brzydkie słowo powiedziała.

Ile to już razy słyszałem to biadolenie. Kobiety nie raz latami potrafią z dupy się męczyć z bólem który potem nagle znika po ustabilizowaniu hormonów.

A porównując się do kobiet na porodówce plujesz im na mordy.
Dobra, może nie znajdziesz bogacza z jachtem w pięć minut, trochę wyglądu trzeba mieć, bo by im "pulchne" jachty zatopiły;). A co do niebieskich/zielonych dzieci to ja się dziwię (po tych imprezkach), że one nie szczekają (antykoncepcja?). Mam teorię, że laski trenują mocną głowę i odporność na psychotropy a potem ziomki idą w ich ślady i poprostu nie mogą swoimi małymi zadziałać, ewentualnie poprzez selekcję naturalną, pojawia się gość z mocniejszą głową