Wpis z mikrobloga

@dendrofag: W polsce noszenie masek nie musi być nawet podyktowane covidem. Patrz że w takich chinach(mogłem pomylić kraj) już od dawna nosili maski ze względu na jakość powietrza.
Nie mam pojęcia jak to jest z powietrzem i maseczkami od strony naukowej, ale w każdym razie maseczka nie musi znaczyć że ktoś ją nosi bo covid.
szczerze mówiąc przed covidem w Polsce jeszcze nigdy nie spotkałem nikogo w maseczce. A ty jak często widywać ludzi w maseczkach w Polsce przed covidem?


@dendrofag: To nie powód żeby nie zacząć. Społeczeństwo teraz jest bardziej przychylne noszeniu maseczki z jakichkolwiek powodów i tak jak wcześniej ludziom mogło być głupio nosić maseczkę w polsce to teraz jest to jak najbardziej usprawiedliwione w oczach innych.

To może być fajny początek normalizacji noszenia
@thomekh: A Ty dalej jak pajac albo musiałeś iść do innego sklepu kupic maske i zrobić po raz kolejny zakupy (nie mówiąc ze zmarnowałeś mięso w tamtym sklepie jeśli się rozmroziła) i jak debil skończony znow powtarzać proces zakupu miesa. Lub mogłeś olac to mięso i pokarać tym samym siebie samego za swój debilizm - wiec jak na mój gust wszystko gra ;)))
@smokingcat: Akurat miałem czas to poszedłem do lidla obok i zrobiłem zakupy bez maski od początku do końca xD
No beka z Auchan, bo kupowałem mięso na mięsnym gdzie mi pakowali do woreczków. Firma straciła przez głupotę swoich pracowników. 30 minut w sklepie bez maski to nic w porównaniu do stania przy kasie samoobsługowej bez maseczki. Ochroniarze nieźli debile, bo czekaj ze 20 minut na mnie aż podejdę do kasy. Nie