Wpis z mikrobloga

czerwiec 2021, a ludzie jeszcze nie ogarnęli, że takim zachowaniem nie pokazują braku szacunku do obostrzeń, tylko brak szacunku wobec pracowników miejsca, którym tak odwalają ()


@xedarr: a co jeśli większość pracowników też nie nosi?
@Krupier

@thomekh: aż nie mogę uwierzyć, że trafiają się jeszcze ludzie, którzy się o maski #!$%@?ą. U mnie nic, zero, nikt. A najczęściej w sklepie jedynymi osobami bez maski jestem ja i obsługa. XD


Bo na Podlasiu COVID się nie przyjął ;)
@thomekh: Ja już nigdzie nie zakładam maski ale zawsze mam ją w kieszeni. I przyznam, że od momentu zdjęcia nakazu noszenia masek na zewnątrz zostałem upomniany może 3 razy. Raz w Lidlu, raz w banku i raz w...sklepiku osiedlowym zapomnianym przez większość ludzi a już na pewno przez jakiś sanepid
jeśli to będzie oficjalne stanowisko rzadu to się dostosuje. Proste :)


@smokingcat: ok. Czyli nawet w absurdalnych sprawach potrzebujesz w życiu decyzji obcych dla ciebie ludzi by samemu móc podjąć jakąś. No spoko, twoja sprawa.
@dimian: A możesz merytorycznie mi wytłumaczyć co Cię rozbawiło? Jestem prostym człowiekiem. Są przepisy w państwie gdzie place podatki - mam się dostosować do przepisów które chronią innych i mnie. Za mała wiedzę mam by wnikać czy ma ktoś racje czy nie i nie tedy droga. Ale po ilości XD wnioskuje, z nie będziesz w stanie przeprowadzić dyskusji opartej na faktach i logice. XD, No nie ?