Wpis z mikrobloga

W Auchan podchodzi do mnie ochroniarz i pyta gdzie maska. Odpowiadam niech się pan już nie wygłupia wirus w odwrocie. A ten poszedł po kolegów i przy kasie nie pozwolili mi zapłacić to zostawiłem całym koszyk mięsa. A ci do mnie, że muszę to odnieść to powiedziałem, że nie mam maski xDDD

Clown world

#koronawirus
  • 103
  • Odpowiedz
@Krupier: Jaka masz wiedzę z wirusologii by podejmować decyzje ze to absurdalna sprawa ? Jaki stopień naukowy ? Ile lat mnie znasz, ze po jednym zdaniu oceniasz jak podejmuje WSZYSTKIE decyzje?
  • Odpowiedz
Jaka masz wiedzę z wirusologii by podejmować decyzje ze to absurdalna sprawa ? Jaki stopień naukowy ? Ile lat mnie znasz, ze po jednym zdaniu oceniasz jak podejmuje WSZYSTKIE decyzje?


@smokingcat: nie mówiłem o wszystkich twoich decyzjach, a o tych w kwestii absurdalnych przepisów. Bo nakaz noszenia masek przez osoby zdrowe jest absurdalny. Ale rób co chcesz.

BTW jak jesteś taki praworządny to rozumiem, że nigdy nie przekraczasz prędkości jadąc
  • Odpowiedz
poważny Ty jestes, z trollem się punktujesz?


@dimian: obawiam się, że to nie troll. Wielu ludzi naprawdę myśli tak jak on więc nie jestem zaskoczony takim zachowaniem.
  • Odpowiedz
#!$%@?ć takich pracowników, którzy tak się zachowują, oni nie zasługują na szacunek


@plazma: nie zasługują bo Cię upomnieli bo mają taki odgórny nakaz?
  • Odpowiedz
tak, zawsze można powiedzieć przełożonemu, że jego pomysł jest głupi


i stracić pracę XD

zresztą powinni się domyślić, że jeżeli ktoś wchodzi bez maski to ma do tego powód i #!$%@? komu do tego jaki


@plazma: gdyby się nie czepiali, a przyszła jakaś kontrola z sanepidu chociażby to sklep by miał #!$%@?
  • Odpowiedz
@Krupier: Nadal mi nie odpowiedziałeś, jaki stopień naukowy z zakresu wirusologii masz by ustalać, ze te przepisy są absurdalne ? Ja takowej nie posiadam wiec staram się przestrzegać. Koniec tematu :) zdażyło mi się złamać przepis, piłem przed 18. Ale to było 22 lata temu i dojrzałem. Ot co.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smokingcat: nie muszę mieć doktoratu z wirusologii by wiedzieć, że noszenie maseczek przy obecnym stanie (w ogóle również, ale to inny temat) jest absurdalne. :)

Swoją decyzję opieram o opinie ekspertów w tym temacie oraz o braku jednoznacznych badań potwierdzających istotny wpływ noszenia masek na rozwój pandemii. Widzę też, że w krajach, w których masek nie stosowano tragedii w statystykach nie było.

No i co najważniejsze - jestem zdrowy, nie potrzebuję nosić maski. Ty rób co
  • Odpowiedz
@Krupier: Znasz takie powiedzenie „nie zn się to się wypowiem ;)” wlasnie to zrobiłeś. Wiec szkoda mi trochę czasu z Tobą gadać. Ja się wprost przyznaje - nie znam tematu. Nie udzielam się. Tak - raczej żadnych przepisów nie łamie. Czasem prędkość przekraczam rowerem. Musisz mieć jakakolwiek wiedzę merytoryczna busie wypowiadać o czymkolwiek :) tak na logikę. A ty nadal „nie znam soe ale się będę wypowiadać bo doktoratu mieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smokingcat: ok. W takim razie noś maskę jak Mati z Adamem przykazali.

Szkoda tylko, że nie nosiłeś przy okazji poprzedniej pandemii. :(

Odpowiesz na moje post scriptum?

BTW, zobacz sobie wpisy i komentarze niejakiego ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl. Wypowiada się w temacie wirusa niemal jak ekspert, a lekarzem nie jest! No, ale wpisuje się w panującą narrację więc pewnie dobrze gada, nie?
  • Odpowiedz
@Krupier: Tak. Musisz mieć wiedzę ogólna by stawiać tezy. I będę nosił maske jak rząd o to poprosi. Nie mam TV ani radia w domu. ;) nie będę czytał wpisów eksperta wykopowego bo o to wlasnie mi chodzi. Zamiast rozkminiac te #!$%@? wole się dostosować i nie tracić czasu na #!$%@? :) bo po co :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smokingcat: ale masz radio w samochodzie. Jak tam stoisz z płaceniem abonamentu prawy obywatelu? :)

I nie, nie muszę mieć super wiedzy ekonomicznej by móc stwierdzić, że podatek od telewizora to absurd. :)

Ale spoko, mam wiedzę ogólną nt. skuteczności maseczek, poczytałem opinie ekspertów i zgodnie z nimi tychże masek nie noszę. Tym bardziej, że jestem zdrów jak ryba. :)

:)
  • Odpowiedz
@Krupier: Mam auta i inne sprzętu gdzie jest radio w leasingu wiec rocznie moja odpowiedzialność :)
Woec nie znam się a się wypowiem Ci sprzyja. Rozumiem to. „Jesteś zdrów jak rybka” ale mam w dupie innych i przepisy. Doszliśmy do momentu kiedy nie widzę sensu z Tobą kontynuować rozmowy. Papa Wykopku :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smokingcat: oj, czyli nie płacisz mimo, iż powinieneś? Ojoj, a taki praworządny byłeś, a tu proszę, na hipokrytę wyszedłeś. :)

Paputki posłuszna owieczko! Niech ci maska dobrze leży! :)
  • Odpowiedz