Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie... -15kg wagi ciała. Najgorsze choróbsko od nastu lat mnie dopadło (według lekarza Covid), to była tragedia. Przez 9 dni ciągle wysoka gorączką która nie chciała spadać, tak wysoka że "odcinało mnie" i w trakcie rozmowy potrafiłem stracić świadomość :P Nawet zmiana pozycji z leżącej na siedzącą sprawiała trudność, ale najgorszym wyzwaniem było przejście kilku metrów do łazienki... Totalnie traciłem oddech, jakbym maraton życia zrobił, i musiałem usiąść i kilka minut łapać oddech, masakra.
Teraz powróciłem do świata żywych... ale 15kg lżejszy :P Pierwszy trening za mną, lekki trening upper body, kondycyjnie nie czułem problemów no ale trening bardzo lekki, natomiast mięśnie całe obolałe i zmęczone, czuje że odbudowa wyników zajmie parę miesięcy. No niestety co zrobić, trzeba zacząć od poziomu zera i na nowo się budować.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reezu: Czemu zaszczepieni ludzie aż tak zazdroszczą niezaszczepionym? I usilnie chcą ich przekonać czy wręcz zmusić do szczepienia ?


@IntruderXXL: Czego mam Ci zazdrościć? Zidiocenia? XD Ani nigdzie nie mówię, że masz się szczepić ani nic. Po prostu zauważam, że jesteś troszeczkę niedoinformowany, bo szczepionki zostały w pełni przebadane i nie są eksperymentem medycznym.

Ty masz przestać szurać i nazywać szczepionki "eksperymentem medycznym" XDDDDDDD
  • Odpowiedz
Poki nie usiadziesz tego przed sedziami federacji to dla mnie to puste wyniki.


@Slimshader: Tak, to nie są oficjalne wyniki :) Ale to nie znaczy że nie zostały wykonane, zrobione. A kiedyś się je przyklepie na zawodach i tyle :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL Życzę powodzenia, dasz radę tylko trzeba dużo cierpliwości. Bujałam się 3 miesiące zanim dałam radę zrobić trening tak jak przed covidem. Jestem pół roku po i ciasnę jak dawniej, ale jeszcze dużo pracy przede mną. Powoli do przodu.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Najlepsze dla ciebie jest to że już myślisz że najgorsze za tobą a zapewne najgorsze przed tobą, za parę miesięcy się okaże ile powikłań masz po chorobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i będąc szczerym to masz niezbyt duże szanse na to że jeszcze będziesz miał lepsze wyniki niż miałeś.
  • Odpowiedz
i będąc szczerym to masz niezbyt duże szanse na to że jeszcze będziesz miał lepsze wyniki niż miałeś.


@Turczyk: No tak, testament właśnie spisuje bo to już krzyżyk i do piachu...
  • Odpowiedz
Wiec idz w koncu na zawody i zamknij mordy takim pieniaczom i marudom jak ja ;)


@Slimshader: Gdyby mi na tym zależało :) Ja chadzam własnymi ścieżkami, i wyniki zrobię ale NA MOICH WARUNKACH :) W odpowiednim do tego czasie.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL Niestety palnąłeś głupstwo na temat szczepionki, jakoby była eksperymentem i nie wyszła z potrzebnych faz klinicznych. To są akurat fakty, a fałszywe informacje należy prostować, szczególnie w tak istotnej sprawie.
Szkoda, że tylu frustratów zaczęło Cię obrażać, bo to utrudnia komunikację, ale z konstruktywną krytyką oraz rzetelnymi informacjami należy się zaznajomić, jeżeli rzeczywiście chodzi o prawdę.
Wcale nie chcę nikogo zmuszać do szczepienia, bo rząd zrobił niedźwiedzią przysługę dla przekazu
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: aj tam 8-10 tyg odbijesz z nawiązką mistrzu. Mięśnie nie pracowały i to jest normalne, ja jak wjechałem po dłuższej przerwie(nie chorobowa) to mi przybyło 8kg w ciągu miesiąca, a jestem dobre 20-25kg mniejszy od Ciebie. Zostaje tylko wyciągnąć wnioski i na przyszłość lepiej dbać o system immunologiczny
  • Odpowiedz
@IntruderXXL Polecam zrobić kilka podstawowych badań jako ozdrowieniec łatwo dostaniesz skierowania. Ja będąc aktywna sportowo ciężko przechodziłam i wyszło mi kilka problemów zdrowotnych m. in. płuca i serce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
po prostu stwierdzam FAKTY, o szczepionkach na "covida"

I jeżeli ktoś chce brać udział w takim eksperymencie medycznym proszę bardzo.


@IntruderXXL: wziąłeś udział w eksperymencie szurów z internetu, którzy wlali Ci w głowę głupoty zastępując poczucie bycia oszukanym i naiwnym - makietą poczucia niezależnego myślenia. To oni nie wiedzieli czym to się skończy. Ryzykowali Twoim zdrowiem i przegrali, ale przegrali Tobą i Twoim zdrowiem.
Trudno nawet opisać jak Ty przegrałeś,
  • Odpowiedz