Wpis z mikrobloga

@piotr03 najgorsze w samoobsługowych kasach to brak możliwości zeskanowania x sztuk danego produktu jednocześnie, musi podejść kasjer żeby to ogarnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) a jak nie ma obsługi to #!$%@? - machaj dwanaście razy tym samym serkiem, bo tak.
@piotr03: ja ostatnio w dwóch biedorbkach, w różne dni, spotkałem się z tym że na kasę z kasjerką niby nie działał terminal do kart. Wszystko po to żeby ludzi na siłę przeciskać na kasy samoobsługowe. Plus chodzi babka i namawia. Mega mnie to drażni. Widzę te kasy i jak będę chciał sobie sam skasować to sobie tam pójdę. Byłem też świadkiem jak kierowniczka z biedronki musiała usiąść przy kasie żeby obsłużyć
@piotr03: Najgorzej jak zrobi się zakupy na cały plecak i po zapłaceniu kasa co #!$%@? 15 sekund się drze "ODBIERZ SWOJE ARTYKUŁY ORAZ DOWÓD ZAKUPU Z DRUKARKI FISKALNEJ". Rozumiem jeszcze jako tako jednorazowo taki komunikat, ale #!$%@? co 15 sekund (autentycznie raz aż zmierzyłem stoperem xD), co za idiota to wymyślił. Zanim spakuję cały plecak z rozsądnym rozłożeniem to ta kasa wydrze się na mnie z 5 razy za każdym razem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotr03:

w mojej biedrze obok już nie chce "informacji"

Ale ostatnio złapałem się na tym, że szybko pakuję zakupy, albo zabieram z tej półki ma wagę tylko po to, żeby to gówno przestało się drzeć co 5 sekund ZABIERZ ZAKUPY I ODBIERZ PARAGON Z DRUKARKI FISKALNEJ xD
@piotr03: jak ci tak bardzo te komunikaty przeszkadzają to zacznij chodzić do lidla ich kasy samoobsługowe tylko mają komunikat jak potrzeba kasjera.


@Rnanrn: czyli non stop, bo bardziej upośledzonych kas niż te lidlowskie chyba nie ma xD

W biedronkowych w zasadzie #!$%@? mnie tylko to poganianie co kilkanaście sekund "zabierz paragon oraz zakupy". #!$%@?, pakuję, wal się głupia kaso
@enron: to chyba wy musicie być upośledzeni bo ja nigdy Z tym problemu nie miałem


@Rnanrn:
- praktycznie co drugi produkt jest zbyt lekki by go ta kasa zauważyła - trzeba wzywać obsługę.
- nadal ktoś w lidlu nie wpadł na to, że wielopaki wody/piwa/soków mają swój własny kod - trzeba wyrywać jedną butelkę, skanować i wklepywać że jest 4x/6x itp. A jak przypadkiem skasujesz kod z wielopaku to kasa