Wpis z mikrobloga

@WhitePilled: Co szkodliwego jest w noszeniu dekoltu latem? Jest gorąco, mężczyźni nie wiedzą co to znaczy pocić się między piersiami. Przewiew jest zdrowy.
Piszecie, że mężczyźni nie muszą jakoś nosić dekoltów i żyją, ale zwróćcie uwagę, że nie noszą także stanikow, które niemiłosiernie potrafią grzać latem...dekolt niejako wyrównuje to grzanie od stanika.
Ja sama nie jestem fanką dekoltów, ale przy dużych upałach noszę, bo to jakoś kompensuje stanik.
Co szkodliwego jest w noszeniu dekoltu latem? Jest gorąco, mężczyźni nie wiedzą co to znaczy pocić się między piersiami. Przewiew jest zdrowy.


@Krynicka: na o wiele bardziej upalnym bliskim wschodzie kobiety chodzą w burkach i jakoś im to nie przeszkadza. Skończ usprawiedliwiać ekshibicjonizm.
@WhitePilled: A skąd wiesz że im to nie przeszkadza? Nawet jeśli się przyzwyczaiły, to jest im mniej komfortowo niż by im było w dekolcie, gdzie może odparowywać swobodnie pot. Nie odniosłeś się do części o stanikach grzejących w upały. Teraz wiesz czemu kobiety noszą dekolty.
Ja nosze czasem w wielki upał, i nie chce by ktokolwiek się patrzył. Czy ty czulbys się komfortowo, jakby ktoś się patrzył na jakąś część twojego
A skąd wiesz że im to nie przeszkadza? Nawet jeśli się przyzwyczaiły, to jest im mniej komfortowo niż by im było w dekolcie, gdzie może odparowywać swobodnie pot. Nie odniosłeś się do części o stanikach grzejących w upały. Teraz wiesz czemu kobiety noszą dekolty.


@Krynicka: bo oglądałem wywiady z islamistkami, które chwaliły noszenie hidżabu czy burki.

Ja nosze czasem w wielki upał, i nie chce by ktokolwiek się patrzył.


@Krynicka:
@WhitePilled: Nie mam dużych piersi, ale stanik i tak mnie grzeje. Poza tym uważam, że są dekolty i dekolty. Przecież nie każdy musi być wulgarny, są takie, które podkreślają atrakcyjna figurę, ale nie są niestosowne i nie budzą skrępowania. Np. takie, w której nie czulbys się nieswojo, widząc swoją siostrę czy córkę.
@WhitePilled: jakie zalety noszenia burek w upały podawały muzułmanki? Najwiarygodniejsze byłoby porównanie przez kobiety, które nosiły i burki, i dekolty, i wypowiedziałyby się, w którym stroju było im chłodniej
Nie ufam muzułmankom w tym względzie. One zawsze będą gadać, jak to wszystko w ich stylu jest świetne.
@WhitePilled: nie widzę nic bezsensownego w stwierdzeniu, że nosze bardziej odkryty strój przez upał, i to nie znaczy że chce,by ktoś się na mnie patrzył
Np.na plaży stosowne jest noszenie strony kąpielowego. Celem jest bezpieczne pływanie i szybkie schnięcie, a nie prowokowanie. Chciałbyś, by jakieś kobiety natrętnie ci się spoglądały na przyrodzenie uwypuklające się przez kąpielówki? Jeśli nie, to kąp się w luźnych spodniach.
jakie zalety noszenia burek w upały podawały muzułmanki?


@Krynicka: przede wszystkim szacunek do samej siebie.

Najwiarygodniejsze byłoby porównanie przez kobiety, które nosiły i burki, i dekolty, i wypowiedziałyby się, w którym stroju było im chłodniej


@Krynicka: pewnie różnica byłaby mała, a poza tym komfort nie powinien być priorytetem.

Nie ufam muzułmankom w tym względzie. One zawsze będą gadać, jak to wszystko w ich stylu jest świetne.


@Krynicka: tak samo
Np.na plaży stosowne jest noszenie strony kąpielowego. Celem jest bezpieczne pływanie i szybkie schnięcie, a nie prowokowanie.


@Krynicka: jasne, szczególnie jak strój bikini to po prostu stringi z maksymalnie odsłoniętym dupskiem.

Chciałbyś, by jakieś kobiety natrętnie ci się spoglądały na przyrodzenie uwypuklające się przez kąpielówki?


@Krynicka: gapiły mi się, ale nic z tym nie zrobiłem, bo w naszej pseudo kulturze facet nie ma prawa zwrócić uwagi kobiecie w takich sytuacjach.
@WhitePilled: Czyli muzułmanki chwaliły sobie ten strój że względu na "szacunek do samej siebie", a nie ze względu na komfort, jak sugerowało wcześniejsze zdanie. Czmu uważasz, że komfort powinien być mniej ważny niz..dziwnie pojęty szacunek. Bo nie wiem co ma strój do szacunku do siebie.
@WhitePilled: oczywiście że facet ma prawo zwrócić uwagę w takich sytuacjach, nie zrobiłeś tego bo stchórzyłes.
I teraz..skoro nie chciałeś by ktoś się patrzył na twoje przyrodzenie, to dlaczego zakładałeś ten prowokujący strój? Czemu nie plywales w czymś skromniejszym, w końcu szacunek dla samego siebie powinien zwyciężyć nad komfortem i praktycznością.
Czyli muzułmanki chwaliły sobie ten strój że względu na "szacunek do samej siebie", a nie ze względu na komfort, jak sugerowało wcześniejsze zdanie. Czmu uważasz, że komfort powinien być mniej ważny niz..dziwnie pojęty szacunek. Bo nie wiem co ma strój do szacunku do siebie.


@Krynicka: nie chcą wyglądać jak prostytutki. Przez to mamy więcej zdrad, rozwodów, wpadek, agresji, frustracji itd. Takie coś trzeba tępić.
I teraz..skoro nie chciałeś by ktoś się patrzył na twoje przyrodzenie, to dlaczego zakładałeś ten prowokujący strój? Czemu nie plywales w czymś skromniejszym, w końcu szacunek dla samego siebie powinien zwyciężyć nad komfortem i praktycznością.


@Krynicka: byłem wtedy bardzo młody i niedoświadczony. Teraz nie chodzę na baseny bo się wstydzę swojego brzydkiego ciała.

oczywiście że facet ma prawo zwrócić uwagę w takich sytuacjach, nie zrobiłeś tego bo stchórzyłes


@Krynicka: nie.