Wpis z mikrobloga

Baby nie mają logiki.


@Ziomal4321: Mają i to bardzo prostą. Chad może wszystko, każdy niechad najlepiej żeby w ogóle nie istniał (a jeżeli już musi to niech żyje i pracuje pod ziemią wypracowując zasoby dla wielkiej pani księżniczki, po to żeby nie musiała patrzeć na jego brzydką mordę).
  • Odpowiedz
@WhitePilled ale czemu ja mam się grzać, bo ktoś nie kontroluje swojego zachowania? Mając większy biust, "zwykle" koszulki są po prostu niewygodne i złe się układają.
Sukienki też są be, ponieważ odkrywają więcej? Zróbcie jakiś spis rzeczy które można nosić a które nie, a potem chodźcie z linijką i kontrolujcie, czy wystarczająco zakrywa biust.
  • Odpowiedz
@WhitePilled mam nadzieję, że nie wychodzisz z domu, bo twoja twarz będzie mnie prowokować do śmiania się. A jak Ci się to nie podoba to można założyć zwykłą kominiarkę, wtedy nikt nie będzie się śmiał ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
mam nadzieję, że nie wychodzisz z domu, bo twoja twarz będzie mnie prowokować do śmiania się. A jak Ci się to nie podoba to można założyć zwykłą kominiarkę, wtedy nikt nie będzie się śmiał ( ͡º ͜ʖ͡º)


@harpiowata: widzę, że nie masz argumentów, skoro czepiasz się mojej twarzy, której zresztą nigdy nie widziałaś.

was to ciężko brać na serio, nawet się trzeba zastanowić, czy to
  • Odpowiedz
@WhitePilled a Ty oceniasz wszystkie kobiety noszące dekolty, po zobaczeniu niewielkiej części z nich.
Siedzenie na świętym tagu #przegryw jest równoznaczne z brzydką mordą, niskim wzrostem czy zakompleksieniem (często wszystkim na raz), sorry, ale normalni ludzie nie piszą takich rzeczy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
a Ty oceniasz wszystkie kobiety noszące dekolty, po zobaczeniu niewielkiej części z nich.

Siedzenie na świętym tagu #przegryw jest równoznaczne z brzydką mordą, niskim wzrostem czy zakompleksieniem (często wszystkim na raz)


@harpiowata: i co z tego, że ktoś jest brzydki czy niski?

sorry, ale normalni ludzie nie piszą
  • Odpowiedz