Wpis z mikrobloga

@WhitePilled nie ma tutaj żadnej filozofii, sprawa jest prosta, ale debile i tak zaprzeczą, mimo że wiedzą dobrze co robią. Chodzi o to, żeby patrzyli się przystojni faceci, a nie brzydcy i to jeszcze wśród nich może być kolejna selekcja, czy się może patrzeć.

Gadzi mózg. Jeszcze ci takie idiotki powiedzą "a co, mam w worku chodzić?!!!!", tak jakby nie było milionów przyzwoitych ubrań, które noszą ogarnięte dziewczyny.
  • Odpowiedz
ok, czyli w lato trzeba nosić golfy i swetry, ponieważ wykopek nie potrafi ogarnąć swojego popędu i zachowywać się jak człowiek. Dziękuję za oświecenie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@harpiowata ocho, o wilku mowa, nie musiałem dużo komentarzy czytać xD
Załóż zbroję od razu, jak nie masz w garderobie ani jednej schludnej rzeczy. Jakoś większość dziewczyn potrafi się ubrać.
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że nie wychodzisz z domu, bo twoja twarz będzie mnie prowokować do śmiania się.

ale czy muszę ją widzieć, żeby ocenić? Tak jak napisałam wcześniej, normalni ludzie nie siedzą na tym tagu, a człowiek, który ma 29 lat, cierpi na nienawiść do kobiet xd, wpadnie mu za niedługo czarodziej i nie ukrywa, że ma problemy z cerą raczej nie jest najprzystojniejszy.


@harpiowata brzmisz jak incelka
  • Odpowiedz
@WhitePilled
Chłopie daj sobie spokój. Kobiety wypierają fakt, że są próżne i jednym z nadrzędnych celów ich istnienia jest wzbudzać powszechne wzwody. Dlatego tak dbają o wygląd bo instynkt zawarty w gadzim mózgu im tak każe. My faceci też jesteśmy #!$%@?, ale nie tak jak one. Dla nas nieważny jest status społeczny i majątkowy u płci przeciwnej. Albo się podoba albo nie podoba. Kobiety to takie trochę prostytutki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WhitePilled
@harpiowata Dla mnie kobieta która ma pretensje o to ze ktos jej patrzy na odsłonięty (z jej własnego wyboru )dekolt jest tak samo niezrozumiałe i kuriozalne jakby ekshibicjonista który pokazał kutangę przypadkowej kobiecie w parku i potem mial pretensje że się popatrzyła na jego benis
  • Odpowiedz
@Versus123: Nie do końca, bo cześć kobiet nosi dekolt dla schłodzenia, i wtedy może jej nie pasować to przyglądanie się.
Tak samo kuriozalne jest wtedy, gdy kobieta nosi to typowo dla kuszenia, np. w chłodne dni.
  • Odpowiedz
@WhitePilled: : Jeśli popęd seksualny (czyli wygląd) nie ma znaczenia dla wchodzenia w związki, to jak wytłumaczysz to, że nieatrakcyjne osobniki mają problem z wchodzeniem w związki? Czyli tu nie chodzi o to, że są nieatrakcyjni, ale że mają "zły charakter"?
  • Odpowiedz
Jeśli popęd seksualny (czyli wygląd) nie ma znaczenia dla wchodzenia w związki, to jak wytłumaczysz to, że nieatrakcyjne osobniki mają problem z wchodzeniem w związki? Czyli tu nie chodzi o to, że są nieatrakcyjni, ale że mają "zły charakter"?


@Krynicka: jak laska wygląda jak prostytutka to faceci czują do niej silny pociąg seksualny, ale traktują ją jako worek na spermę, a nie jako kandydatkę na poważną partnerkę. Na partnerkę zazwyczaj
  • Odpowiedz
@WhitePilled: Ale ja nigdzie, ale to nigdzie nie napisalam, że chodzi mi o wulgarny wygląd Ala prostytutka. Stwierdziłam tylko, że popęd seksualny to jeden z głównych motywów wchodzenia w związki.
Wychodziłam z założenia, że popęd seksualny można czuc nie tylko do roznegliżowanej kobiety o wyglądzie prostytutki xD tylko do zwykłej dziewczyny, normalnie ubranej. Można czuć do niej atrakcje, jeśli ma urocza, ładną buzię, i szczupłe, zgrabne ciało. Strój nie ma
  • Odpowiedz
@WhitePilled: ps jeśli facet traktuje kogokolwiek jak "worek na spermę", i uprawia seks z taką dziewczyna, ale potem nią pogardza i myśli o niej tak wulgarnie, jak napisałeś, to czym on się od niej różni? Niczym. Tak samo jak ona uprawiał ten seks i tego chciał. Mógł odmowic, i wtedy czuć jakaś "wyższość moralna". Jeśli nie odmówił, a nią pogardza, to powinien tak samo pogardzac sobą samym.
  • Odpowiedz
@WhitePilled: co to znaczy "na partnerkę PODOBAJĄ nam się dziewczyny o mniej wulgarnym typie urody. To znaczy, że czujesz pociąg seksualny do takiej mniej wulgarnej dziewczyny, czy nie?
Jeśli czujesz, to oznacza, że ten pociąg jest również jedna z motywacji wchodzenia z nią w związek. Skoro ci się podoba to zakładam, że ten pociąg czujesz xD ciężko by ktoś nam się podobał, i by nie wywoływał jednocześnie pociągu.
A jeśli
  • Odpowiedz