Wpis z mikrobloga

@ruszka i tak nie mam co robić, więc sobie tak czas pomarnuje :p kobiety zwykle nie zauważają samego zerknięcia bo to jest ułamek sekundy, więc raczej nie w tym problem
  • Odpowiedz
@harpiowata: > Tak jak napisałam wcześniej, normalni ludzie nie siedzą na tym tagu

Ty jednak siedzisz

wpadnie mu za niedługo czarodziej i nie ukrywa, że ma problemy z cerą raczej nie jest najprzystojniejszy


Znowu się nabijasz z czyjegoś wyglądu

Jak nie chcesz zostać wyśmiany i obrażany za swój wygląd, to siedź w domu albo zasłon twarz, nie rozumiem w czym tutaj problem ¯\(ツ)/¯


Może Miras nabawił się kompleksów bo takie witaminki
  • Odpowiedz
ale czy muszę ją widzieć, żeby ocenić?


@harpiowata: tak

Tak jak napisałam wcześniej, normalni ludzie nie siedzą na tym tagu, a człowiek, który ma 29 lat, cierpi na nienawiść do kobiet xd, wpadnie mu za niedługo czarodziej i nie ukrywa, że ma problemy z cerą raczej nie jest najprzystojniejszy.


@harpiowata: to nie jest żaden argument w tej dyskusji. Ad personam.

To, że potrafisz uargumentować, nie oznacza że jest to słuszne.
  • Odpowiedz
White Pilled odlatuje jak zawsze i dyskusja z nim nie ma większego sensu


@ruszka: ile godzin netflixa już dzisiaj oglądałaś?

sugerowanie, że kobiety powinny nosić burki zakrawa już o delikatną patologię.


@harpiowata: chodzenie z głębokim dekoltem to skrajna patologia
  • Odpowiedz
@WhitePilled wiesz co? W sumie to mnie przekonałeś. Lecę się już szybko przebrać, jutro mam wolne to zrobię przegląd szafy i powyrzucam wszystkie wycięte bluzki, czy, o zgrozo - sukienki. Burkę było ciężko znaleźć w internecie, ale zamówiłam z zagranicznej strony - dostawa co prawdę może trwać trzy tygodnie, ale to przesiedze w domu, myślę, że w pracy zrozumieją powód, lepiej mieć pracownika na urlopie, niż siedzącego w więzieniu.
Czy masz jeszcze
  • Odpowiedz
@WhitePilled:

Oglądałeś*, no i zero ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem w jaki sposób to jest istotne, chociaż patrząc na to co tu wypisujesz, to pewnie oglądanie Netflixa jest istotnym elementem układanki w twojej teorii spiskowej zwanej "dlaczego nie rucham" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WhitePilled wiesz co? W sumie to mnie przekonałeś. Lecę się już szybko przebrać, jutro mam wolne to zrobię przegląd szafy i powyrzucam wszystkie wycięte bluzki, czy, o zgrozo - sukienki. Burkę było ciężko znaleźć w internecie, ale zamówiłam z zagranicznej strony - dostawa co prawdę może trwać trzy tygodnie, ale to przesiedze w domu, myślę, że w pracy zrozumieją powód, lepiej mieć pracownika na urlopie, niż siedzącego w więzieniu.


@harpiowata: brak
  • Odpowiedz
jakie hidzaby pogrzalo cie ze chcesz ogladac kobiece twarze? tylko burki w koncu mamy wszysyc cierpiec bo jakis typ urodzil sie nieatrakcyjny i nie ma szansy na zwiazek xD


@Fighter_forGlory: burka też może być xd. Ja lubię nosić maskę, bo dzięki temu jestem lepiej traktowany przez kobiety xd
  • Odpowiedz
@Judger a kiedy wygląd się nie liczył? To jest oczywiste, kiedy kogoś poznajemy, to twarz czy postura jest pierwszą rzeczą którą widzimy i uznajemy, czy jest atrakcyjny czy nie.
Sprawa wygląda trochę inaczej, kiedy w związek wchodzi dwójka osób które znały się wcześniej, bo czas zauroczenia w wyglądzie już raczej minął, albo go w ogóle nie było.
To samo ze zmianą wyglądu po jakimś czasie w związku - jeśli ktoś chce zerwać,
  • Odpowiedz