Wpis z mikrobloga

@WhitePilled: jest cała gama ubiorów między burka a ubiorem prostytutki xD ubiór prostytutki zawiera elementy nacechowane seksualnie, jak np. kabaretki, pończochy, pasy, gorsety, skórzane miniówki itp, i nie ma nic wspólnego z letnia, bawełniana sukienka młodej dziewczyny.
  • Odpowiedz
@WhitePilled: powinieneś przyjmować jako pewnik to, co mówię o niepatrzeniu się na chadow. Nie projektuj na innych ludzi swoich zachowań. Jestem zbyt egoistyczna i skupioną na sobie, by rozpraszać się nawet największym przystojniakiem w sklepie, bo co mi z tego przyjdzie? Nic.
  • Odpowiedz
ubiór prostytutki zawiera elementy nacechowane seksualnie, jak np. kabaretki, pończochy, pasy, gorsety, skórzane miniówki itp, i nie ma nic wspólnego z letnia, bawełniana sukienka młodej dziewczyny.


@Krynicka: oczywiście, że głęboki dekolt i szorty wielkości majtek to znak prostytutki. Dopiero w ostatnich dekadach zaczęło się to zmieniać ze względu na propagandę globohomo.
  • Odpowiedz
@WhitePilled: ja pisałam w moim poście o zwykłej bawełnianej sukienki. Napisałeś, że burki to przejaw szacunku, a sposób ubierania kobiet zachodnich przypomina ubiór prostytutek, więc uznałam, że każdy ubiór, który nie jest burka, jest wg ciebie nieskromny. A nie tylko króciutkie szorty.
  • Odpowiedz
@WhitePilled: nigdzie nie pisałam że jestem silna i niezależna, po prostu .. prawie wszyscy ludzie tacy są, nie zauważyłeś? Skupieni maksymalnie na samym sobie. Nie przejmują się innymi. Stąd ta obojętność na np. przemoc za ścianą. I stąd m.in ta obojętność na innych ludzi w sklepie czy na ulicy. Każdy myśli, że jest aktorem, a nie widzem. I tak oto teatr składa się z samych aktorów, nie zwracających na siebie nawzajem
  • Odpowiedz
@WhitePilled: Czemu plaże powinny być koedukacyjne? Jako dziecko, chodziłam na miejska plaże głównie z tata, bo to on umie pływać, i lepiej mnie i inne dzieci pilnował, byśmy się nie potopiły. A to już nie mogłabym iść z moim chłopakiem na plażę, w imię czego? Rozumiem, że rodzinne wakacje na plaży też byłyby zabronione, chyba, że związki partnerskie homo
  • Odpowiedz
@WhitePilled: Zdenerwowałes mnie tą generalizacja "jestem silna i niezależna" tylko dlatego, że nie obczajam obcych ludzi na ulicy..
Większość ludzi żyje w pośpiechu, i ma masę spraw do załatwienia każdego dnia, ja też. Uważam, że to nietypowy przypadek, gdy ktoś pozwala sobie marnować czas i rozpraszać, na analizowanie stroju ludzi w sklepie.
Szkoda, że musiales polecieć takim stereotypowym tekstem.
  • Odpowiedz
nigdzie nie pisałam że jestem silna i niezależna, po prostu .. prawie wszyscy ludzie tacy są, nie zauważyłeś? Skupieni maksymalnie na samym sobie. Nie przejmują się innymi. Stąd ta obojętność na np. przemoc za ścianą. I stąd m.in ta obojętność na innych ludzi w sklepie czy na ulicy. Każdy myśli, że jest aktorem, a nie widzem. I tak oto teatr składa się z samych aktorów, nie zwracających na siebie nawzajem uwagi.


@
  • Odpowiedz
dlaczgo rodzinne wakacje na plaży powinny być zakazane? Co złego w tym, by mąż i żona poszli na plażę, i by np. ojciec uczył dzieci pływania?


@Krynicka: myślę, że młodzi chłopcy nie powinny oglądać kobiecego ciała w stroju kąpielowym, ale nie mam bardzo wyrobionego zdania na ten temat.

co złego jest w kuszeniu mężczyzn? Tak powstaje motywacja do wchodzenia w związki.


@Krynicka: to nie jest motywacja do wchodzenia w poważne
  • Odpowiedz