Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@MichaelKind: nie znam go, ale widze po bloku, że to mega Pato osiedle. Gdzieś 10-15 lat temu to był dramat. Nikt tam nocą nie chodził bo rozboje, napady, patologia. Teraz jest spokój bo z tego co wiem to większość "gangusow" nie żyje, siedzą za kratami albo na wyspach. Ogólnie były też "wojny gangów" czyli wojny między danymi osiedlami. W mieście górowały 3 "gangi" z czego 2 miały szatę ze sobą. Jak
@microraptor: o kurde jak osiedla w latach 90' w których się chowałem. O jakim mieście mowa? Ja myślałem, że takie zachowania wymarły (jak się chowałem w bloku okrzyk "RKS panem jest mógł albo sprawdzić na Ciebie oklep albo pochwałę zależnie kto usłyszał).
@MichaelKind: Mielec ( ͡° ͜ʖ ͡°) to zdj jest z tzw "meksyku" czyli pato. Ja miałęm taki plus, że w moim gim było masa "meksykańców" (rejon) więc kogoś tam znałęm. Wiedziałem do kogo nie fikać, z kim trzymać, gdzie sie nie pojawiać. Tam było takie pato, że nawet policja nie reagowała bo zwyczajnie sie bali. Chyba największe pato było w latach 90/00. Jakoś 2010 się to zaczeło
@microraptor: potwierdzam, u mnie w małym mieście dwa podobnej wielkości kluby sportowe, to był dramat! Jak mieszkałeś po stronie miasta "należącej do jednego klubu" to nie miałeś wiazdu na drugą stronę bo zawsze jakieś patusy się dowaliły