Wpis z mikrobloga

Mam 31 lat, robie w januszexie za 3000netto, jestem nikim i wiecie co? Jest w pyte XD Może jestem zbyt glupi by dostrzec jakim jestem biedakiem, ale robote mam spoko, ludzi spoko, zawsze sie można z kim tam pośmiać z papieża i dudy, a po pracy czas na swoje hobby i pasje, czyli, gry komputerowe, zabawa z dziecmi, silka i rower z żoną, i stać mnie na moje małe polackie potrzeby. Mam zajebiste życie i nawet będąc robakiem jestem szczęśliwy. Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 372
@MisterTwister: ale jak to tak nie możesz być szczęśliwy jako Polak robak - zobacz patodeweloperzy tworzą ghetta w których za 30 lat patologia będzie straszyć i napadać Twoje wnuki, zaraz ta pensja nie starczy Ci na kolejny miesiąc, szykuje się globalny kryzys i totalitaryzm aha i nie dopuszczaj dzieci do księży i w ogóle religii, a po za tym one i tak maja w głowie tindera i ru-ch-a-nie a rząd tylko
@Mi_sterTwister: I elegancko tak trzeba żyć nie przejmować się innymi. Ale pomyśl o tym czy jesteś w stanie zagwarantować swoim dzieciom po domu na własność? A np. czym jeździsz może jakimś starszym samochodem niż inni rodzice rówieśników twoich dzieci przecież będą się inne dzieci śmiały z twoich. Tobie może i starcza ale teraz już powinieneś pracować dla swoich dzieci aby one miały byt zapewniony.
@MisterTwister no i to jest najlepsze. Ja sam zarabiam bardzo dobrze i już słyszałem od kolegów że czemu nie robię nadgodzin jak stawkę godzinową mam tak dobrą.

A ja po pracy w ostatnim czasie najbardziej lubię kupić książkę i oddać się lekturze, wystarczy mi do tego fajna kanapa czy ławka. Staram się też ogrywać swoją kupkę wstydu ze starszych gier. Z resztą już doświadczyłem na sobie, że kupowanie dóbr materialnych mnie w