Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 567
Nie wytrzymię zaraz. Pojechalem z rodzicami do Grecji. Upał 35 stopni, czyli prawie tyle co w Polsce. Zajechaliśmy z lotniska autokarem do hotelu, wchodzimy do pokoju a tam nagrzane do 45 stopni chyba. Wszyscy zaczęli się krzątać rozpakowywać, a ja zacząłem grzebać coś przy klimatyzacji żeby ugasić to panujące w pokoju inferno. Ojciec gdy tylko to zobaczył to wybuchnął -Syyyneek kurde czy Ty CHCESZ NAS POZABIJAĆ tom klimą? I zrobił pół godzinny wykład o szkodliwości klimatyzacji pełen anegdod zawierających przykłady jego kolegów którzy po włączeniu klimatyzacji zachrowali na coś strasznego albo dostali lumbago xD cokolwiek to jest. No i teraz się tu kisimy przy otwartym oknie czekając aż się wszyscy spakują na plażę. Dobrze że chociaż wiatr wieje. Czy wy też macie takich starych? #wakacje #grecja #pasta #podrozujzwykopem
  • 79
nie nasmiewaj się z ojca tylko wytłumacz zamiast pisać w internecie. Stary Cir na wakacje wziął a Ty #!$%@? na niego w necie


@skorpion666: jesteś sierotą, czy co? nigdy z ojcem nie gadałeś? Albo ze starszą rodziną. Przecież oni są najmądrzejsi, bo sa starsi. I nawet jak nie mają o czymś najmniejszego pojęcia, a tylko o tym słyszeli od sąsiadki, to i tak zignorują twoją wiedzę. Jak masz ogarniętą rodzinę, to
@srogie_ciasteczko: a w jakim kraju dzieci 15 letnie są modrzejsze życiowo od rodziców? Taki 15 latek wie jak działa klimatyzacja? Wiadomo stary hehe Janusz z brzuchem, pierdzi w domu i ogólnie beka. Tez będziesz ojcem, i tez syn o Tobie będzie pisał zes debil bo nie chcesz wszczepu z gps
I zrobił pół godzinny wykład o szkodliwości klimatyzacji pełen anegdod zawierających przykłady jego kolegów którzy po włączeniu klimatyzacji zachrowali na coś strasznego albo dostali lumbago


@Sebalke: o panie XD jaki beton
@Sebalke: ustawiłem się kiedyś z ojcem, żeby odebrał mnie z lotniska i zabrał do domu swoim nowym pierwszym autkiem z salonu. W sumie 100+100 km ale powiedziałem, że płacę jak za 300. Upał 35 stopni a ten przyjeżdża w stanie przedzawałowym, blady i spocony, bo żeby przyoszczędzić to całą drogę na lotnisko jechał z lekko otwartymi tylnymi szybkami zamiast na klimie. Pierwszy raz darłem się na dziada.
@Sebalke: Torche tak ale nie aż tak haha weź jak wyjdziecie to powiedz ze zapomniałeś słuchawek czy coś odpal klime na 22 stopnie i niech przez ten czas będąc na plaży się ochłodzi, sami ci podziękują