Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 567
Nie wytrzymię zaraz. Pojechalem z rodzicami do Grecji. Upał 35 stopni, czyli prawie tyle co w Polsce. Zajechaliśmy z lotniska autokarem do hotelu, wchodzimy do pokoju a tam nagrzane do 45 stopni chyba. Wszyscy zaczęli się krzątać rozpakowywać, a ja zacząłem grzebać coś przy klimatyzacji żeby ugasić to panujące w pokoju inferno. Ojciec gdy tylko to zobaczył to wybuchnął -Syyyneek kurde czy Ty CHCESZ NAS POZABIJAĆ tom klimą? I zrobił pół godzinny wykład o szkodliwości klimatyzacji pełen anegdod zawierających przykłady jego kolegów którzy po włączeniu klimatyzacji zachrowali na coś strasznego albo dostali lumbago xD cokolwiek to jest. No i teraz się tu kisimy przy otwartym oknie czekając aż się wszyscy spakują na plażę. Dobrze że chociaż wiatr wieje. Czy wy też macie takich starych? #wakacje #grecja #pasta #podrozujzwykopem
  • 79
@Sebalke: nie, ale miałem takiego managera w pracy. Ci co mieli nieszczęście siedzieć z nim w biurze 2x3 metry w lato mieli przewalone. Mogli korzystać z wiatraków byle za mocno w jego stronę nie wiały
@Sebalke: ja #!$%@? co za bananowe problemy xD za tydzień oskarki będą wyżywać się na starych że się prują bo oni im tylko jedna furę #!$%@? a mają jeszcze 5 w garażu xD
@Sebalke xD dlatego nie lubię jeździć s lato z ojcem gdzieś. 35 stopni, w aucie piekarnik a on co najwyzej uchyli szybę bo jaki klima to 100 historii o znajomych co zachorowało 5 minut po odpaleniu. U mnie klima chodzi 365 w roku i jestem zdrowy
@Sebalke: mój dziadek kupił auto kilka lat temu w salonie celowo bez klimy (bo klima szkodzi) i po tam 3-4 latach podarował go mamie (córce). Cierpi ta moja mama teraz, bo fajnie jest coś dostać ale bez klimy dzisiaj w samochodzie to kosmos.