Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 497
Dlaczego w Polsce jak ktoś ma hobby to zazwyczaj jest tylko pretekstem do napicia się alkoholu?

Oglądanie sportu (wstaw co chcesz) - piwko musi być.
Wypad na ryby? Rybka lubi pływać hehe...
Polowanie - to samo.
Off-road,
Gołębie pocztowe,
Szlaki w polskich górach zawalone puszkami po piwie.

Czy nie można niczego robić, niczym się nie interesować bez alkoholu? Wychodzi na to że nie, bo to alko jest zainteresowaniem, zmienia się jedynie otoczenie

#a-----l #alkoholizm #przemyslenia
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KornixPL: zmien otoczenie. Zdrowie nie pozwala mi na a-----l od jakiegos czasu. Normalnie spotykam sie ze znajomymi, jak komus nie psuje ze alko nie wchodzi w moim przypadku w gre to nara i tyle. Nie ma co sie szczypac z debilami dla ktorych bez alko nie ma zabawy
  • Odpowiedz
@heniek_8: to nieprawda. Rozmawiałem z wieloma osobami które postanowiły nie pić i były alienowane w środowisku. Nie zawsze się tak dzieje ale pijusy nie lubią jak ktoś jest trzeźwy.


@luk04330: Widocznie na trzeźwo były w---------e xD
  • Odpowiedz
@KornixPL: chodzi jak zwykle o cipe, normixom to podobno dodaje jakiejś tam odwagi, a k0biety nawalone mniej poszukują czada, nie MA INNEGO WYTŁUMACZENIA PICIA ALKOHOLU W STADZIE
  • Odpowiedz
A druga sprawa że nie sposób mieć jakichkolwiek znajomych, bo jedyny powód do spotkania to "wypilibyśmy coś",więc nikt nie ma powodów, by spotykać się ze mną xd


@Shatter: U, to jak w mojej poprzedniej pracy. Każde wspólne spotkanie po pracy to tylko i wyłącznie pójście do pubu na alko. Raz padła propozycja pójścia do kina, były chęci (głównie od dziewczyn), ale z tego co wiem i tak skończyło się tak,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@void1984:
Równie dobrze możesz się dziwić że ktoś golnie piwko do grilla czy wino w restauracji. Takie picie nie ma nic wspólnego z hobby tylko raczej z imprezowaniem
  • Odpowiedz
@seyl:

druga sprawa, że jest jakiś dziwny nacisk i niezrozumienie w dorosłym życiu, i ja już się z tym spotkałam niezależnie od środowiska. nie piję alko, bo po prostu nie lubię, a ile razy padły pytania typu "jesteś w ciąży, że nie pijesz?", "masz problem z alkoholem?" itd. to nie zliczę xd


Zdecydowana większość osób po prostu dostaje zwarcia mózgu gdy im oznajmiasz że tak po prostu nie lubisz alkoholu,
  • Odpowiedz
@KornixPL myślisz, ze to domena Polski? Tak wlasnie buduje sie s---------y obraz naszego kraju.

Przyklady z Holandii od Holendrow i Niemcow:
- wyjazd na tor motocyklowy - chlanie w opor i grill
- wyjazd na kite surfing - chlanie na plazy
- wyjscie na ryby - chlanie przy
  • Odpowiedz