Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 497
Dlaczego w Polsce jak ktoś ma hobby to zazwyczaj jest tylko pretekstem do napicia się alkoholu?

Oglądanie sportu (wstaw co chcesz) - piwko musi być.
Wypad na ryby? Rybka lubi pływać hehe...
Polowanie - to samo.
Off-road,
Gołębie pocztowe,
Szlaki w polskich górach zawalone puszkami po piwie.

Czy nie można niczego robić, niczym się nie interesować bez alkoholu? Wychodzi na to że nie, bo to alko jest zainteresowaniem, zmienia się jedynie otoczenie

#alkohol #alkoholizm #przemyslenia
  • 135
Szlaki w polskich górach zawalone puszkami po piwie.


@KornixPL: nie przesadzałbym. Wędkarze z flaszką spotyka się nagminnie natomiast turystów z piwem w górach rzadko chyba że jest np w schronisku. Poza tym jak Ci przeszkadza puszka w krzakach to ją podnieś ja tak robię ludzie się głupio patrzą jakbym to ja ją wyrzucił.
@KornixPL idąc tym tokiem myślenia wszyscy którzy mają hobby muszą, powtarzam muszą pić alkohol. Nie ma wyjscia przecież, bo hobby to okazja do wypicia alkoholu. Ja myślałem, że to stan umysłu, ale nie ważne co zrobisz to musisz, musisz.

Czy nie można po prostu nie #!$%@?ć się do innych i po prostu sobie żyć? Wychodzi na to, że nie, bo konto na wykopie jest zobowiązane do szukania czegoś, aby się #!$%@?ć.

Ja
@KornixPL po pierwsze polska to naród alkoholików i chyba koledzy w wątku wyczerpali ten temat.
Po drugie sam uważam, że jak rybki, grzybki czy granie w planszowki jest przyjemniejsza jak dorzucisz do niej jedno czy dwa dobre piwka.